SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 213910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Madzia, ale pięknie Ci weszła ta redukcja. Strasznie zazdroszczę zdyscyplinowania. Naprawdę biję pokłony przed Tobą :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73514
WOW
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3371 Napisanych postów 4368 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108351
Dzieki dziewczyny, ten moj trener naprawde super mi ustawil wszystko, wszystko dziala i hula jak trzeba, bez wiekszego problemu, jestem naprawde happy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Forma super, fajnie wyszła ta redukcja i to na wysokich kcal Ciekawe jaki wpływ na ten efekt miał wcześniejszy etap masy - tak się zastanawiam czy bez dobijania do takiej wysokiej wagi i wysokich kcal też by tak ładnie poszło? Czy to właśnie ta masa tak rozkręciła metabolizm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3371 Napisanych postów 4368 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108351
Tak, fajnie wyszla, dzieki, jestem b.zadowolona, ale jednoczesnie wiem ze ta forma moglaby byc znacznie lepsza gdybysmy teraz nie zatrzymali juz tej redukcji, bo czuje ze akurat w tym mam duzy zapas i potencjal. W przeciwienstwie do budowania miesni, gdzie potencjal jest slaby Zobaczymy te forme na wiosne, co wyjdzie wtedy

Nie mam pojecia Viki czy to nabijanie kcal na masie az tak wysoko mialo jakis pozytywny wplyw, nie wiem, czy ja po prostu tak mam, trenejro mowi ze u mnie to wszystko przebiega ksiazkowo, bez zadnych nietypowosci czy momentow do zastanowienia jak dalej sprawe ugryzc, hehe

A co do dobijania do tak wysokiej masy, spokojnie conajmniej 15kg, nawet 18kg bylo przeciez na plusie (w okresie 2 lat), podobno bez tego slaby bylby efekt masowy, koncowy, a niby nie powinno sie ulewac za bardzo na masie, no nie wiem gdzie tu jest granica, kiedy za duzo kiedy za malo.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-10-19 22:56:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Widzę, że zmiany w misce kosmetyczne

Najważniejsze, że jesteś zadowolona ze współpracy z trenerem i są tej współpracy super efekty, a trenera masz z Polski?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3371 Napisanych postów 4368 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108351
No wiem ze kosmetyczne, hehe, ale ta kosmetyka jest co tydzien, wiem juz ze mam wychodzic z tego deficytu, wiec niestety zaraz bedzie lacznie niezla miska do wciagniecia nie wiem jak to sie robi, czy tak wlasnie sie podnosi stopniowo czy czesciej jakis nagly skok w gore tych kcal, w tym miejscu co teraz nidgy nie bylam, nigdy zadnej redukcji jeszcze nie robilam

Trener git, Polak tak, pasuje mi, to co najwazniejsze widze ze nie olewa, feedbacki szybkie i czeste, pamieta jakies szczegoly z rozmow i ustalen, no nie czuje sie czlowiek jak klient jeden z 200, sam rozumiesz, mialam dwoch innych trenerow wczesniej to mam dobre porownanie. No jakis tam potencjal moze zobaczyl i mnie wyczul mentalnie, bo ja nawet nie myslalam o zadnych zawodach nigdy, glownie dlatego ze juz jestem za stara, chcialam po prostu zaj**iscie wygladac, hehe, a on tak od poczatku tak mnie lekko w te strone cisnal, no i namowil w koncu


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-10-20 07:45:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Fajnie, że zaskoczyła współpraca bo trenerzy są na prawdę różni i nie ma co ukrywać, że są też słabi. A z wychodzeniem z redu różni trenerzy mają swoje sposoby, ja najczęściej podbijam sporo na początku jeśli deficyt jest większy, ale tak żeby nadal być na lekkim minusie, a dopiero później delikatnie przechodzę na plus, ale muszę uprzedzać z czym się wiąże podbicie, ale znam też kilku trenerów co stosują reverse diet i powoli dokładają.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3371 Napisanych postów 4368 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108351
rion10
A z wychodzeniem z redu różni trenerzy mają swoje sposoby, ja najczęściej podbijam sporo na początku jeśli deficyt jest większy, ale tak żeby nadal być na lekkim minusie, a dopiero później delikatnie przechodzę na plus, ale muszę uprzedzać z czym się wiąże podbicie, ale znam też kilku trenerów co stosują reverse diet i powoli dokładają.

To moze byc spowodowane jeszcze tym, ze on mnie lekko namawial na jakies wyjscie w listopadzie, wciaz to wraca w rozmowach, hehe, tam gdzie bym sie niby wpasowala sylwetkowo i nie robila za jakies tlo w ogonie, ale to niesttey nie ma szans na realizacje, bo ani urlopu nie mam, ani nie mam zadnego pozowania ogarnietego, wiec odpada. I uprzedzil mnie, ze niestety zaraz pewnie zrobimy zwrotke jak nie bedziemy sie nigdzie pokazywac, wiec byc moze zaraz wlasnei bedzie to co piszesz, ten nagly wiekszy skok kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium