Jest liderem w tym dzialeSzacuny
13801
Napisanych postów
23343
Wiek
56 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
636483
Dla mnie mogłabyś ćwiczyć 7/7:) Lubię tu wejść i zobaczyć taki trenio pro - zawsze dobrze mi robi na motywację. Chociaż kiedyś strasznie się dołowałam, że nie dałabym rady takiej objętości i intensywności.
Anyway - staram się wytłumaczyć skąd mój zawód jak zajrzałam a tu nihil novi...
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4272
Napisanych postów
5120
Wiek
47 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
118521
No przyznaje ze ja w miare dobrze znosze i taka objetosci i intensywnosc, wydaje mi sie ze tolerancje mam jakos nieco wyzsza niz rowiesnicy, chociaz widze wyraznie ze musze ograniczac inne aktywnosci, nawet pozornie delikatne, np bardziej intensywne czy czestsze rozciagania, mobilki, to wszystko u mnie juz czuje i moze byc za duzo, robi za duzy volume w skali tygodnia, teraz jak dolaczylam to pozowanie to jest podobnie, jest dolozony volume treningowy i przez to czuje sie czesto juz zmeczona, lekko obolala, to jest taka sliska granica wlasnie. Poza tym ja jakimis drobnymi bolami to sie nei przejmuje, ide na trening mimo to, mimo gorszego samopoczucia tez, byc moze tez troche cisne za bardzo i przez to ryzyko wieksze kontuzji itd, no ale poki co nie chce podchodzic bardziej zachowawczo :)
Patik, ty moze i dalabys rade wiecej, ale moze jakbys bardziej usystematyzowala ten trening, skupila sie na jednym tylko, bo np ja wiem ze jakbym do treningu silowego dolaczyla jakiekolwiek bieganie czy intensywniejsze jogowanie, rozciagania itp to nie dalabym rady ciagnac tego silowego z taka objetoscia czy intensywnoscia, fizycznie cialo by mi odmowilo wspolpracy, tu trzeba byloby z czegos na serio zrezygnowac, poza tym systematycznosc bez wiekszych przerw, taki wyregulowany tryb treningowy daje fajna adaptacje, jakbym robila dluzsze przerwy, nawet kilkudniowe to gorzej tez bym to znosila. Ale mnie to sprawia radosc, mam fun, a nie kazdemu takie co by pasowlo, bo nuda, bo szkoda rezygnowac z innych aktywnosci, no cos za cos :) Ja np bardzo chcialabym tak rozciagac sie jak ty, taka mobilnosc miec, ale wiem ze nei moge nad tym za bardzo pracowac bo nie dam rady tego ciagnac z silowym razem, niestety, a nie moge sobie pozwolic na dluzsze regeneracyjne przerwy bo caly moj plan i glowny cel pojdzie sie .... :)
Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 15.03.2023 10:56:33
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4272
Napisanych postów
5120
Wiek
47 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
118521
DT, Day 1 Upper body 1. Incline BB bench press 8/6/4 (35kg/37,5/40) (32,5kg/35/37,5) (30kg/32,5/35kg)
2. Chin ups 8/6/4 (+1kg/+4kg/+6kg) (mc+1kg/+3kg/+4kg) (mc/+2kg/+3kg)
3a. SS seated DB shoulder press 12/10/8 (14/16/16) (12kg/14/16) (10kg/12/14)
3b. SS one arm DB row 3x12 (26kg) (24kg)(24kg)
4a. SS seated chest press 3x10 (34kg)(32kg)(30kg)
4b. SS seated DB lateral raises 3x10 (7kg)(6kg)(6kg)
5a. SS rope upright row 2x12 (23kg) (23kg) (20kg)
5b. SS shoulder press/hammer 2x12 (24kg)(22kg) (20kg)
6a. SS dips 3x8 (+2kg) (mc+1kg) (mc/mc/mc)
6b. SS seated DB concentration curls 3x10 (10kg)(10kg) (10kg)
7a. SS incline DB curl 3x10 (9kg)(9kg) (9kg)
7b. SS one arm overhead cable extension 3x10 (10kg)(10kg) (9kg)
Chyba od nastepnego treningu troche odwazniej bede te kg dowieszac do dipsow i podciagniec
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6886
Napisanych postów
36450
Wiek
47 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
682928
jak masz poręcze z różną szerokością - takie które się w jedną stronę zwężają, to pilnuj żeby za szeroko nie robić tych pompek. Jak masz ustawione równolegle to jesteś niestety skazana na to co jest
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4272
Napisanych postów
5120
Wiek
47 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
118521
No niestety mam rownolegle z mozliwosci regulacji neico weziej i nieco szerzej, ale caly czas rownolegle, ja robie na tej opcji wezszej, tak idelanie to pasowaloby mi robic jeszcze delikatnie weziej, ale nie da sie i robie jak jest :) a jest jakies wieksze ryzyko kontuzji jak bedzie za szeroko?
Generalnie mam wrazenie ze w tych dipsach mam spory zapas by cos tam dowiesic, ale robie tak zachowawczo bo ciezko jest uciec z tego ruchu w trakcie, inaczej jest w pullupach, gdzie po prostu puszczasz sie i juz, i tyle, a w tych dipsach jakos tak trudniej wyjsc z tych poreczy jak czujesz ze za ciezko.
Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 16.03.2023 13:57:27
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
14517
Napisanych postów
21783
Wiek
43 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
619819
Madzia a wysoko masz te poręcze? Ja mam na tyle niskie że muszę ugiąć nogi, więc w razie nieudanego powtórzenia wystarczy że nogi wyprostuje. Da się tak u Ciebie?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
14517
Napisanych postów
21783
Wiek
43 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
619819
Bez ciężaru można by próbować zeskoczyć na nogi, ale z podwieszonym ciężarem to już może być ciężko. Chyba żebyś sobie tam ewentualnie jakiś step podłożyła, żeby w razie czego podeprzeć się nogami.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4272
Napisanych postów
5120
Wiek
47 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
118521
Step za niski, musialoby byc cos naprawde wysokiego (ale box np tam nei wsunie sie, moze laweczka? nie mam pojecia), zobacz jak zaczynam jak stoje na takich bocznych podporkach, jak one sa wysoko. Idelanie i najbezpieczniej czulabym sie zeby podloze bylo jeszcze wlasnei wyzej niz te podporki boczne z ktorych sie startuje.
Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 16.03.2023 14:36:17