SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 337045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
A jak ogólnie się czujesz bez liczenia kalorii? Bo jednak od kiedy pamiętam liczyłaś naprawdę bardzo skrupulatnie.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
missInvincible
A jak ogólnie się czujesz bez liczenia kalorii? Bo jednak od kiedy pamiętam liczyłaś naprawdę bardzo skrupulatnie.


Czuję się super, chociaż gubi mnie podjadanie. Jak sobie z ciekawości policzyłam w fitatu to wychodziło mi 2200 bez podjadania więc nawet nie było źle. Z podjadaniem pewnie gdzieś jest to koło 2600. Wiadomo, że wygląd sylwetki przez to pozostawia wiele do życzenia, ale i tak super, że w sumie od czerwca do grudnia wpadło 4kg bo kiedyś potrafiłam mieć tyle w przeciągu 2 miesięcy :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Marta
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Dzięki Madzia :)
Treningowo słabo. Sporo opuściłam ciężko mi się zorganizować. Jak Dawid idzie wieczorem do pracy to nie mam problemu z tym, a jak już pracuje do 19 to jak odbiorę małego przywiozę go do domu to już mi się nie chce nigdzie jechać, łatwiej mi się zmobilizować jak jadę prosto po pracy. Wage mimo niskiej aktywności i jedzenia po pracy byle czego trzymam ciągle na 62kg ale już się czuję z tym źle bo mi w boczki i brzuch poszło. Mam nadzieję, że uda mi się to wszystko zorganizować tymbardziej, że w pracy mam luz więc nie jestem jakaś mega zmęczona.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Wszystko w porządku:) trochę brak czasu na robienie wpisek od kiedy pracuje, a trochę straciłam złapał do prowadzenia dziennika więc postanowiłam sobie zrobić przerwę:) z innych rzeczy to zaczęłam redukcję i mam nadzieję, że w końcu coś z tego będzie :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Mi ostatnio ani wiosna, ani zima. Ale może tym razem się uda :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
To trzymam kciuki, żeby lekko poszło masz jakiś deadline czy docelową wagę? Czy to zależy od rezultatów ?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

electro
Polecane artykuły