SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Lafaya bez nuk

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Wazz na pewno
Sidex - wl bez mostka można robić
Prz - i tak są duże, luz im się przyda
Koks - odpuszczam całkowicie na okres rehaba. Wrócę na pewno





A to tak żeby nie było smutno



Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-01-04 19:36:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14669
No to rob takie treningi ktore nie obciazaja nog i tyle. Zawsze cos
Ty chyba faktycznie ciagle pod gorke masz cos ;/
Ale przedewszystkim mysl pozytywnie i walcz synu

Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2012-01-04 19:50:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11566
Współczuje Cokta, pewnie tęsknisz za siłką, co?

Teraz masz przynajmniej wiecej czasu na trenowanie shita

A co zrobiłes z dietą na ten czas? Trzymasz dalej z obciętymi składnikami odżywczymi czy odpusciłeś całkowicie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
To się Cokta załatwiłeś... Wracaj szybko do zdrowia i nie zapominaj o forum.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Cokta
Wazz na pewno

No i zayebiście, na to czekałem

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20023
Cokta zdrowia i szybkiego wyleczenia kontuzji życzę. A teraz nep*****laj klatę i bica:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3792 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73255
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
* Czwartek - (plecy):

1. MC – 3s 8/12/16powt - regres 100kg/85kg/70kg
2. Drazek szeroko nachwyt 2s 9/6
3. Wioslowanie hantlem 2s 12powt 15kg
4. Szrugs retrakcyjny ze sztangą stojac 2s 20/25powt - regres 60kg/50kg
5. Szrugs targetowy ze sztangą stojac 2s 20/25powt - regres 60kg/50kg
6. Łydki metodą SZOPREXA - 2 obwody








Martwy totalna masakra już przy 8 powt widać, że miałem ciężko plecy też niestety lekko zaokraglone, a 2 pierwsze ruchy źle wykonałem, bo mi sie sztanga o dres podwadzała i jakoś tak to dziwnie podnosiłem. Regresy dopiero mnie dobiły, na siłce mam w miare zimno, a strasznie się spociłem, no to sobie zdjałem bluze po 16powt cały zziajany, ja patrze co sie dzieje pale sie?! A z koszulki mi normalnie taka para leciała, że ogień, podwinąłem dres i na nogach to samo!
Później zabrałem się za drążek jakoś poszło, chociaż za tydzień wykonam go jako 1 ćw. W wiośle dodałem 5kg i oceńcie sami czy zrobiłem to lepiej.
Dzisiaj porobiłem fotki tego co jem prócz śniadania, jutro jak zrobie fotke jeszcze jedną to wrzuce tu swój cały jadłospis wraz z rozpisaniem co kiedy i o której
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

electro
Polecane artykuły