Szacuny
0
Napisanych postów
1256
Wiek
31 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
14669
No to rob takie treningi ktore nie obciazaja nog i tyle. Zawsze cos
Ty chyba faktycznie ciagle pod gorke masz cos ;/
Ale przedewszystkim mysl pozytywnie i walcz synu
Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2012-01-04 19:50:12
Szacuny
2605
Napisanych postów
13588
Wiek
30 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
469238
* Czwartek - (plecy):
1. MC – 3s 8/12/16powt - regres 100kg/85kg/70kg
2. Drazek szeroko nachwyt 2s 9/6
3. Wioslowanie hantlem 2s 12powt 15kg
4. Szrugs retrakcyjny ze sztangą stojac 2s 20/25powt - regres 60kg/50kg
5. Szrugs targetowy ze sztangą stojac 2s 20/25powt - regres 60kg/50kg
6. Łydki metodą SZOPREXA - 2 obwody
Martwy totalna masakra już przy 8 powt widać, że miałem ciężko plecy też niestety lekko zaokraglone, a 2 pierwsze ruchy źle wykonałem, bo mi sie sztanga o dres podwadzała i jakoś tak to dziwnie podnosiłem. Regresy dopiero mnie dobiły, na siłce mam w miare zimno, a strasznie się spociłem, no to sobie zdjałem bluze po 16powt cały zziajany, ja patrze co sie dzieje pale sie?! A z koszulki mi normalnie taka para leciała, że ogień, podwinąłem dres i na nogach to samo!
Później zabrałem się za drążek jakoś poszło, chociaż za tydzień wykonam go jako 1 ćw. W wiośle dodałem 5kg i oceńcie sami czy zrobiłem to lepiej.
Dzisiaj porobiłem fotki tego co jem prócz śniadania, jutro jak zrobie fotke jeszcze jedną to wrzuce tu swój cały jadłospis wraz z rozpisaniem co kiedy i o której