SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Bólem może być wychłodzony nerw kulszowy, czyli potoczny "wilk", może siedziałeś gdzieś na dworze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Siedzieć nie siedziałem, jedynie grałem wczoraj przy 3C w krótkich spodenkach w piłkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
No i możesz mieć odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
udać się z tym do lekarza czy może smarować na razie jakimiś maściami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Maści jak najbardziej, np. Naproxen, generalnie przeciwbólowe i przeciwzapalne, plastry rozgrzewające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Ok, dzięki Mam nadzieję, że długo to nie będzie trwało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Któż to wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Erwinos no musze powiedziec ze duzy jestes. Za jakis czas nie bedziesz sie miescil w drzwiach ;p. Nie no tak na powaznie to luzna sylwetka po redukcji bedzie zaj**iscie. Teraz pytanie do Cocty i Erwiego - Czy pas chroni plecy odcinek ledzwiowy przed przeciazeniami? Aktualnie mam taka kontuzje, bol bardzo mocny, przy pochylaniu sie zginaniu kregoslupa itp. Sam nie moge sobie skarpetek zalozyc rano bo wtedy nie rozchodzone to porazka. Bylem u lekarza, na szczescie nic mi sie nie stalo (bol wystapil tak jak u Ciebie erwi po przysiadach ) ale wykryl wade kregoslupa, ze 6 rdzen jest do tylu wysuniety za bardzo nie pamietam jak sie nazywalo. To jak chlopaki czy zakup pasa w moim wypadku sie oplaca?Na ostatnie serie MC i przysiadow? Z gory dzieki za pomoc;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Pasu można używać przy ciężarach rzędu 80% CM i wyżej, jednak nie jest to koniecznie.

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-03-08 21:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Ale to chroni przed kontuzjami w cwiczeniach jak MC i Przysiadach ? Wiadomo, że 90% to technika ale czy coś pomaga ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium