SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Za dużo na necie siedzę ostatnio
Form= technika= okrągłe plecy i podwijanie ogona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
No to mów, że zła technika i staraj się korygować, bo jak powiesz, że forma nie powala to myślałem, że chodzi Ci o sylwetkę
a w pasie naprawdę robiłem tylko siłowo po 4powt i teraz założyłem na ostatnią, to źle?
140kg podniosłem bez pasa jak się sprawdzałem, bo wtedy zapomniałem założyć, więc myślę, że i bez niego potrafię dźwigać

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-05-14 19:48:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
To się odzwyczaj! Nie rób za modnego koksa, który wchodząc na siłownię ma już ubrany pas do wyciskania leżąc, bo to trąci drobnomieszczaństwem i takie tam
A tak poważnie to nie ma to sensu dopóki ktoś nie ćwiczy czysto sylwetkowo, robisz z siebie kalekę na własne życzenie, a chyba nie o to chodzi w sporcie amatorskim I zresztą już tu widać że mocno się pochylasz, z czasem to się pogłębi, ma to sens?

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
robię z siebie kalekę, bo kurde odkąd ćwiczę nogi czyli na pewno z 70treingów 5-6razy założyłem pas i to na ostatnią, najcięższą serię? ciskacie mnie, jakbym uginanie ramion robił w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja Ci wypominam krzywiznę kręgosłupa, a nie pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ale i tak mi nie powiesz jak to poprawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Musisz po prostu "wygiąć" kręgosłup tak, jak do martwego ciągu. Nie możesz go "puszczać". Ewentualnie darować sobie ciężar i zmienić rozstaw nóg na węższy- olimpijskie mniej angażują plecy, bardziej nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
A robisz? Nikt dla nikogo nie chce źle, tylko walczymy żebyś tak nie robił tak za często, wsio. Ot przyjacielska zyebka! Ale siady jak na wiek skąd inąd ładnie, żeby już tak nie łajać ciągle. Jak trzymasz plecy bardziej pionowo to ciężar mniejszy?

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
No ok, właśnie ty powiedziałeś, że robię, dlatego pytam A co do ostatniego pytania to myślę, że tak, nagram teraz filmy z łatwiejszych serii. Pandarek za tydzień się zastosuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium