SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
kup se narty i w zimę będziesz po ulicach śmigał a od razu do nart profesjonalne buty, to na pewno na stabilność na siłce jak takie założysz narzekać nie będziesz mógł, a i żadnych kamyków ci się w nich kopać nie będzie chciało, uwierz

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Ja bym się skłonił ku bieganiu :] To jest najlepsza forma aerobów ale jeżeli nie lubisz nie będziemy Cie tu zmuszać ;p Rower też git :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Erwi, nie myśl sobie że każdy Ci jedzie po rajtach, jest wręcz odwrotnie, każdy chce pomóc, ale sęk w tym, że TY NIE POSZERZASZ SWOJEJ WIEDZY I ODRZUCASZ DOBRE RADY. To że jako początkujący pytamy to wiadome, ale ja się Darkowi wcale nie dziwię że się wnerwił, jak wyskakujesz z takimi błahymi pytaniami np. jak robić aero. Nie można z każdą pierdołą latać do każdego, tylko trzeba też samemu pogłębiać wiedzę. Forum nie ma zapewnić Ci rozwoju, ma to tylko wspomóc, a Ty jak widzę oczekujesz że ktoś Ci wszystko podsunie pod nos a Ty będziesz sobie tylko chodził i trenował.

Jeżeli chodzi o odrzucanie pomocy - tak właśnie robisz, no bo jak można nazwać to, że robisz niektóre ćwiczenia skandalicznie źle ,jak internet długi i szeroki, Twoje fronty powinny być wzorem możliwie najgorszego wykonania tego ćwiczenia. Z czego to wynika? Ano z tego, że nic nie czytasz na temat techniki ćwiczeń i treningu. Dziwisz się ża lamisz siady tylnie? A może po prostu chłodne spojrzenie z boku, ocena filmiku, i zwykła myśl "przecież robie nieumiejętnie low bar, więc będzie mnie składać, a może jak będę miał gryf na barkach, to pomoże?". Spróbować, i może by pomogło. Ludzie radzą Ci co poprawić, a Ty odpisujesz coś w stylu "ja sie połame, nie wy, moja sprawa". To po co te filmy wrzucasz, skoro nie są do oceny? Każdy życzy Ci dobrze, ale Ty świadomie odrzucasz lub zlewasz na pomoc. Jak takie Pandy, Antosie i inni stali się zaawansowanymi? Bo systematycznie i często machali żelastwem? Też, ale to coraz większa wiedza, stosowanie niektórych rozwiązań w praktyce, i konsekwencja w działaniu zaprowadziła ich tu, gdzie teraz są. Całe życie możesz być początkującym - idealny przykład to Strongzonk.

Kminisz? Bez samo-rozwoju nie ma nic. Wszyscy chcą pomóc, ale Ty też musisz wykazać zaangażowanie i chęci, nie tylko oczekiwać wszystkiego podanego na tacy. Skąd to wiem? Bo sam mam ten problem.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-07-28 17:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Cokta, geniuszu -
Pandarek

Skakanka to prędzej interwały, chyba, że potrafisz skakać bez przerwy przez 20-30 minut.

później napisałem, że nie potrafię

Nie jest tak, że myśle że chcecie mnie wszyscy pocisnąc czy coś, po prostu czasami wyskakuję z pytaniami, na które mam ułożoną odpowiedź w głowie, ale zastanawiam się czy to będzie słuszne, dlatego pytam nawet o takie jak to ująłeś błahe sprawy.
Wrzucam filmy do oceny, a nie po to, żeby 10 osób pod rząd mówiło mi jak ja danego cwiczenia źle nie robię, dlatego w końcu napisałem, że to ja się połamię, a nie wy i jak tak macie pisac to lepiej wcale.
Ok, ok teraz będę się pytał jedynie o to na co kompletnie nie będę znał odpowiedzi, a resztę spróbuję ogarnąc sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
To ostatnia wskazówka - jeśli już absolutnie nie rozważasz zejścia z niebezpiecznych (=za wysokich) ciężarów póki nie zadbasz o właściwą asekurację i technikę, to choć czasem warto żebyś filmy nakręcił z wcześniejszych serii niż maksy. Z definicji na submaksymalnych ciężarach kaleczymy technikę, robi się mało bezpiecznie. W regresach czy rozgrzewce pilnujemy jej by było w miarę ok, wtedy łatwiej będzie ocenić a i nikt nie będzie się denerwował że dajesz zły przykład.

Zmieniony przez - kamikaz w dniu 2012-07-28 22:37:10

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
teraz będą małe ciężary praktycznie wszędzie, a filmy będę wstawiał cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dobra, widzę że wszystko jak krew w piach.

BTW Skakankę możesz robić na spokojne rundy 3-4 minutowe, geniuszu, i nie mów że się nie da bo znajomy zawsze tak robi po jakieś 3-4 rudny po skończonym treningu siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
pokaż mi, gdzie napisałem, że się nie da, albo zacznij czytac ze zrozumieniem.
Napisalem, ze nie potrafie skakac 20-30min bez przerwy, nic nie mówiłem o takim sposobie jaki Ty mi tutaj podałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No ale kto potrafi skakać prawie pół godziny bez przerwy? Napisałem/podsunąłem taki wariant, a Ty się burzysz nie wiem o co, przecież chce pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
No ale kto potrafi skakać prawie pół godziny bez przerwy?

Masa ludzi Na sportach walki wszyscy napyerdalają jak szaleni. Mój kumpel z TKD właśnie robi teraz siłówkę i po treningach siłowych 20-30min skakanki to standard. To naprawdę nic wielkiego.

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium