https://youtu.be/LuJ4hbkLiY0

W prezentowanym filmie, Arnold Schwarzenegger przedstawia 6 zasad, o których każdy, kto chce odnieść sukces, musi pamiętać.

Zasada nr 1

Zaufaj sobie, bez względu na to, jak i co inni myślą.

Zasada nr 2

Złam zasady. W życiu mamy tak wiele zasad dotyczących wszystkiego. “Mówię - łam zasady. Nie prawo, lecz zasady.” Jego żona ma koszulkę z napisem: "Dobrze wychowane kobiety rzadko tworzą historię". To samo dotyczy mężczyzn. Niemożliwe jest być indywidualistą lub kimś oryginalnym, jeśli jesteś zbyt grzeczny i nie chcesz łamać zasad. Musisz myśleć nieszablonowo. Tak uważa Arnold. W końcu, jaki jest sens bycia na Ziemi, jeśli wszystko, co chcesz robić, jest lubiane przez wszystkich i unikasz kłopotów?

Zasada nr 3

Nie bój się zawieść samego siebie. Arnold zawsze wychodził z założenia, że może przegrać. Nie możesz zostać sparaliżowany strachem przed porażką, bo nigdy nie będziesz wymagający wobec siebie. Idź do przodu, ponieważ wierzysz w siebie, swoją wizję i wiesz, że to jest właściwe. Sukces przyjdzie z czasem, więc nie bój się zawieść samego siebie.

Zasada nr 4

Nie słuchaj naiwnych. Ile razy słyszałeś, że nie możesz zrobić tego czy tamtego, bo nigdy wcześniej tego nie zrobiono? Arnold uwielbia, gdy ktoś mu mówi, że nikt nigdy nie robił tego wcześniej. Oznacza to, że będzie pierwszy, który to zrobił. Więc nie zwracaj uwagi na ludzi, którzy mówią, że coś jest niewykonalne.

Zasada nr 5

Pracuj na swój sukces i ciężko zasuwaj. Nie zawsze jest tak, że się coś nam nie udaje, bo nie pracowaliśmy wystarczająco ciężko. Arnold w chwilach porażki, zawsze wierzył, że dał z siebie wszystko. Muhammad Ali, jeden z jego wielkich bohaterów, kiedy zapytano go: "Ile robisz przysiadów?" Powiedział: "Nie liczę powtórzeń. Zaczynam liczyć tylko wtedy, gdy zaczyna boleć." To właśnie sprawia, że ??jesteś mistrzem. I tak jest ze wszystkim. Bez pracy nie ma kołaczy. Podczas, gdy ty imprezujesz, ktoś inny w tym samym czasie ciężko pracuje. Ktoś staje się mądrzejszy, a ktoś wygrywa. Zapamiętaj to. Jeśli nie zależy ci na sukcesie, nie zwracaj uwagi na żadną z jego zasad. Ale jeśli chcesz wygrać, absolutnie nie ma innego sposobu niż ciężka praca. Arnold powiedział, że doba ma 24 godziny i jeśli śpisz sześć godzin to masz 18 na maksymalne ich wykorzystanie. Niektórzy z was powiedzą, że śpią dłużej, ale Schwarzenegger mówi: “Po prostu śpij krócej”.

Zasada nr 6

Podaruj coś komuś. Bez względu na to, jaką drogę przyjmiesz w swoim życiu, zawsze staraj się znaleźć czas, aby coś komuś podarować. Swojej społeczności, swojemu państwu lub swojemu krajowi - tak mówi Arnold.

Wniosek

"Wizja jest celem, a kiedy twój cel jest jasny, to również i twoje wybory życiowe. Wizja tworzy wiarę, a wiara tworzy siłę woli. Jeśli masz wiarę nie będziesz mieć wątpliwości i bez wątpienia - absolutną pewność siebie." - Arnold Schwarzenegger

Komentarze (7)
Anonim

Ciekawe czy da się przyzwyczaić, bo będąc dawniej na studiach, właśnie na drugim roku najmniej spałem (gdzieś około 6 godzin) i miałem najlepsze oceny. Teraz średnio 7,5 h. Czy np. po pewnym czasie wchodzimy szybciej w fazę REM itd.

0
Bull

Wiek, zdolność organizmu do regeneracji, naturalne hormony na max - nie ma co siebie porównywać do tego jak funkcjonowało się wcześniej. Nawet z białkiem masz tak, że w młodym wieku do syntezy wystarczą 20g na porcje a 20-30 lat później dopiero 40g odwala robotę.

2
monkey22

Jasne że się da, za małolata nie miałem dużo obowiązków i spałem 8-10h i wiecznie zamulony , teraz mam prawie 40 lat , masę obowiązków łącznie z dziećmi .Śpię po 5-6 h i chodzę nakręcony calu dzień. Nawet w weekendy nie wstaje później jak 8

0
pavlog89

Codziennie słucham tych zasad , gośc godny do nasladowania juz nie wspominając co osiągnoł nie tylko w kulturystyce.

0
monkey22

Jestem starej daty i dla mnie Arni zawsze był przykladem., Za dzieciaka go uwielbiałem i wieszałem plakaty na ścianach , teraz go szanuję za to co robił , robi i jak się wypowiada. Mistrz który zdobył wszystko a nie kupił .

0
TomQ-MAG

dlatego trzeba byc niegrzecznym

0
domosos

Jedenmu się uda a innemu nie, nie wazne jakie zasady sie stosuje

0