Połączenie fit czekolady i owoców to kwintesencja nowoczesnych zdrowych słodyczy, które potrafią rozkochać w sobie każdego miłośnika łakoci. Czekolada, a dokładniej kakao, które stanowi jej główny składnik to bogactwo antyoksydantów, inaczej nazywanych przeciwutleniaczami.

Imponujące wartości odżywcze

Polifenole, aminy biogenne, teobromina to tylko niektóre substancje biologicznie czynne, mogące korzystnie wpłynąć na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Dodatkowo potas i magnez oraz fosfor i wapń, to składniki mineralne, które również znajdziemy w tym znanym od tysięcy lat afrodyzjaku.

Owoce to bogactwo witamin, składników mineralnych oraz błonnika. Jednak poziom poszczególnych składników, różni się w zależności od owocu. Skupimy się jednak dziś na wiśniach, które są głównym składnikiem FRULOVE CHOCO IN JELLY 300g CHERRY, czyli najnowszego produktu marki ALLNUTRITION. Te sezonowe owoce o lekkokwaskowatym smaku są bogate w witaminę C, B2 oraz A, a dodatkowo są źródłem składników mineralnych. Dostarczają one potasu, miedzi, cynku i żelaza. Kolejną zaletą jest ich niska wartość energetyczna oraz bogactwo antyoksydantów, które w sobie skrywają.

frulove czekolada wiśnia

ALLNUTRITION FRULOVE CHOCO IN JELLY 300g CHERRY

Niestety sezon na wiśnie jest stosunkowo krótki, dlatego warto zamknąć je w postaci przetworów, aby cieszyć się nimi cały rok. ALLNUTRITION FRULOVE CHOCO IN JELLY 300g CHERRY to wyjątkowy krem, który został stworzony dla osób zakochanych w wiśniach w czekoladzie. Jego ogromną zaletą jest jednak bardzo starannie skomponowany skład, gdyż w produkcie tym nie znajdziemy ani grama dodanego cukru, a mimo to możemy cieszyć się wyjątkowym słodkim smakiem.

Naturalny erytrytol, słodycz bez kalorii!

Efekt ten zawdzięczamy naturalnej substancji słodzącej, którą jest erytrytol. Należy on do grupy polioli i nie jest metabolizowany w organizmie człowieka, co oznacza, że nie dostarcza on kalorii. Dodatkowo nie wpływa na wzrost poziomu glukozy we krwi oraz nie jest pożywką dla bakterii, które są odpowiedzialne za powstawanie próchnicy. ALLNUTRITION FRULOVE CHOCO IN JELLY w 100 g dostarcza zaledwie 74 kcal i zawiera tylko 2,1 g tłuszczów i 6 gramów naturalnie występujących w owocach cukrów.

Perfekcyjny deser na każdy dzień tygodnia

Produkt ten perfekcyjnie sprawdzi się jako element zarówno wyszukanych deserów, jak i prostych domowych śniadań i przekąsek. Owsianka, czy też omlet z dodatkiem ALLNUTRITION FRULOVE CHOCO IN JELLY to idealny posiłek na start, każdego dnia. Produkt ten wyśmienicie spisze się zarówno u osób, które chcą urozmaicić swój jadłospis w słodkie smaki, jak i u osób będących na diecie redukcyjnej lub eliminacyjnej. Krem ten jest w 100% wegański, dlatego może zagościć na stołach osób, które zrezygnowały m.in. z nabiału.

Komentarze (0)