SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
erwinoos dowal troche na te sztange, bo tego wiosła chyba nie czułeś w ogóle...
jakoś dziwnie w ogóle idzie ten ruch

Cokta a ty shita trenujesz a erwinoos nie pomoerzesz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
dalibyście mi jakiś film z poprawną techniką? na yt tego jest od groma ale nie wiem czy dobrze to wykonują
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
erwinoos - Moim zdaniem głównym problemem jest Twoja pozycja techniczna i ciężar. Ciężaru dorzuć, a jeśli chodzi o ustawienie ciała to np. Jeśli wiosłujesz prawą ręką, to prawa noga ma być na ziemii, nie odwrotnie. Osobiście jeszcze ja bym postawił trochę dalej tą nogę od ławki. Dodatkowo tułów ma być prawie równolegle do ziemii i nie ciągnij tej ręki tak wysoko. Sztangielek dotknie biodra i będzie git. I niżej spuszczaj ręke, żeby maksymalnie rozciągnąć najszersze grzbietu. Na yt masz filmiki instruktażowe z forum konkurencyjnego, myślę, że to Ci pomoże

pzdr.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-12-30 14:20:28

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11566
Erwi na filmikach widac że sylwetka ładna już jest

A w mc wydaje mi sie że troche zaokrąglasz plecy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Tak też to widzę nie skupiłem się tak bardzo na utrzymaniu pozycji wyjściowej. Ciesze się, że sylwetka ruszyła do przodu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
* Piatek (naramienne + ramiona):

- Naramienne:
1. Military Press - 2s 8/16powt - regres 30kg/20kg +2.5kg
2. Podciaganie sztangi szerokim chwytem do mostka - 2s 12powt 24kg
3. Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tulowia - 2s 12powt 4,5kg

- Trice:
1. Wyciskanie wasko nachwytem na płaskiej ławce – 2s 15powt 28kg +2.5kg
2. Wyciskanie francuskie leżąc - 2s 12powt – 20kg

- Bice + przedramiona:
1. Uginanie ramion stojac – 2s 12powt 20kg
2. Uginanie sztangielkami z supinacja nadgarstka – 2s 12powt 9kg
3. Uginanie nadgarstków podchwytem + nachwytem siedzac – 20+20powt + 1s maks 12kg/10kg

- Brzuch
1. Skłony w leżeniu głową w dół - 2s 20/15 5kg

Trening poszedł lekko, filmików nie nagrałem, bo myślę, że ćw wykonane technicznie w miare ok. Podoba mi się biceps i triceps na jednym treningu, czuć fajnie napompowanie tych mięśni.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21531
erwi tak z ciekawości, który jesteś rocznik ? 96 czy 95 ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21531
Szkoda myślałem, że jesteś z 96 tak jak ja ;D Ale i tak muszę Cię dogonic z ciężarami. Długa droga będzie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
To goń goń, zajrzyj za 3tyg będę kończył cykl to dopiero będę miał cięzary dla mnie, na serio duże
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

electro
Polecane artykuły