SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
sorry niedotycztalem ze to polrzysiad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Janusz - wiem, ale nie chce męczyć się przed ciągiem, bo wtedy gorzej idzie. Poza tym, jakoś lepiej mi idzie po mc, więcej siły mam niż robię na początku, to ćwiczenie na bok barków i na kaptury traktuje.

Vix - no dzięki, wiosło jakie teraz wykonuje, to głównie ruch pleców i celuje w okolice biodra lub dalej (hantel "leci" jakby po łuku) - na mnie taka wersja działa najlepiej, ale każdy jest inny jak wiadomo. Poza tym, nie wiem czemu tak się dziwicie - przecież im najprościej tym lepiej. Ja na razie buduje mase, a praca nad detalem przyjdzie później, i chce dobrze "wejść" na partie raz w tygodniu, żeby taka objętość i ilość ćwiczeń była mi naprawdę potrzebna do rozwoju, a nie jak wcześniej 5 ćwiczeń i progres głównie w podstawach, bo do reszty organizm się nie dostosuje i technika tu za wiele nie pomoże też. Zbudować jako takie wyniki w podstawach i podstawy sylwetki, a dopiero później dodać ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
a jakie nachylenie tułowia do podłoża masz w wiośle sztangielką? Rękę opierasz wyżej niż kolano (ze strony której nie cwiczysz)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Rozumiem, byłem tylko ciekaw czemu;) ja też swego czasu gdy nie wiedziałem że dynamiczne mają być pierwsze robiłem push press po kilku ćwiczeniach i szło bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Erwinos, co do brzucha to mam ten sam problem :> Jestem szczuply, ale jak widze sie z profilu to brzuch wystaje ;d pewnie jest to spowodowane ze duzo jesz, caly czas mase robisz, potem to sie unormuje :). Z tego co widze zanizyles ciezary zeby w przyszlosci pobic swoje dotychczasowe osiagi tak? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Tak, każdy kolejny plan zaczynam z zaniżonych ciężarów, żeby progres szybko się nie skończył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Vix - opieram się o ławkę skośną, zdecydowanie w takim ułożeniu łatwiej trzymać w miarę prosty grzbiet i prowadzić hantel po ukosie. Spróbuj.


TRENING 02.03.2012

Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim:
40,5kg x 8
44,5kg x 8
46,5kg x 8

Dipsy:
5
5
5
5

Wyciskanie francuskie sztangi:
20,5kg x 8
22,5kg x 8
24,5kg x 8

1 obwód Szporexem

Pierwszy raz robiłem dipsy, bardzo fajne ćwiczonko Francuz ładnie spalił trice, łydki rozgrzewkowo. Ogólnie takie treny mi się podobają, mało a konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430




j**ło mi się, sorka.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-03-02 18:23:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium