SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A kto powiedział że ciężkim? To ma być aktywacja. Progres chce mieć głównie w WL, SQ i MC, reszta to dodatki.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-12-06 21:32:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
podciąganie 2xmax. Nie ma się co pierdzielić. Jak dojdziesz do 8 powtórzeń, na luzie. To dodajesz kilogramów do paska i wtedy już możesz sobie stawiać ile powtórzeń.
Podciąganie sztangi do mostka, to nie High Pull, nie ma co dawać na początku.
Podciąganie sztangi, dałbym jednak po MC. Chyba że wymienisz to na HP i zrobisz z tego w pewnym sensie aktywację.
Zamiast MP, jako aktywację daj PP ze szmatławym ciężarem. I kontynuuj progresję z tego ćwiczenia.
Jak PP skończysz na 40kg, to przysiad zaczynasz od 40kg.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
to lepiej chyba PP dać, dynamiczne i tutaj zrobisz tą aktywacje, chyba że MP będziesz brał ciężar serio malutki jak dla Ciebie:)

NO ale możesz i MP mieć, bardziej barki odczujesz

czym się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
W Czwartek sprawdzam maksa w podciąganiu - szczerze to mniej niż 10 nie przewiduję, jak miesiąc temu było 8. Ale tak, nie ma się już co pierdzielić, masz rację.

HP kaleczę za mocno, dlatego jest podciąganie sztangi do mostka szeroko.

Ja z kolei nie potrafię wykonać MP czy PP dobrze po WL, więc inaczej być nie może. Dobra pójdzie PP, tylko zobaczymy jak będzie z pracą nóg.

Panowie inny plan, ale te same założenia, przypominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Też kaleczę HP i to strasznie.
Jak 10 powtórzeń, to lepiej doczepiać do pasa i robić mniejszą ilość. Ostatecznie w bardzo szerokim nachwycie i pracować nad szerokością pleców. Mi brakuje własnie drążka porządnego na którym mógłbym robić szeroki nachwyt.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No właśnie Cokta czemu MP jako pierwsze ćwiczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Aktywacja, ale u mnie PP nie istnieje, bo nie potrafię używać nóg dlatego napisałem MP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
janusz, nawet jakby zostawił MP a nie PP, to ciężko byłoby mu zrobić dobre MP po ciężkim martwym ciągu, który przytyrałby mu prostowniki... no i jako aktywację to chciał:P

Cokta, cofniecie tyłka w tył jak do siadu, i dynamiczny "strzał" z pośladów do przodu i musisz to zgrać z wypchnięciem sztangi:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja na ostatnim treningu z PP, tak mocno pracowałem nogami, że się zapomniałem. Głowę skierowałem w dół, poszło z nóg i jak mi sztanga w brodę zaebała, to myślałem że się z bólu złożę xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Już zobaczyłem odpowiedź:) wcześniej nie zauważyłem że jest następna strona i napisałem:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium