SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
do poprzedniego mojego pytania - konkretnie chodzi mi o plan stanisuafa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zalozenia moga byc podobne, ale caly plan dokladnie taki sam...nie mowie tak nie mowie nie, ale z obycia wiem ze prawie zawsze plan jednej osoby nie sluzy drugiej, a wystarczy zmienic tylko 1cw i juz bedzie odpowiadalo i to jest w tym wszystkim piekne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ok, wiec yslisz ze k bedzie jesli zaczne tym planem co stasiek a w trakcie jezeli jakies cwiczenie nie bedzie mi pasowalo to je zmienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Bedzie ok. Swoja droga progres juz do przodu jak widze :) Ile cwiczysz juz tym planem?? Wg mnie dawaj ostatnie 2 tyg i dodawaj na maxa, zebys wycisnal ile sie da tylko i nowy plan. Nie ma co sie rozdrabniac, bo to tylko sztuczne przedluzanie progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Erwinoos nie wiem czy takie kopiowanie treningu wyjdzie Ci na dobre. Ale na pewno skorzystanie ze schematu treningu Stasia będzie dobrym rozwiązaniem. Dopasuj ćwiczenia tak żeby sprzyjały progresowi. Obserwuj swój organizm przez miesiąc i zobaczymy co z tego wyjdzie :).

Zmieniony przez - Esbe w dniu 2011-12-03 14:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja bym nie brał planu pisanego specjalnie pod inną osobę. Za duża różnica moim zdaniem. Takie ślepe naśladownictwo się może źle skończyć.

Kvrwa, trening odpuszczam, bo jestem podziębiony, i wolę zrobić jeden trening mniej, niż tydzień treningowy mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Pisale, ze cwiczenia, ktore mi nie pasuja pozmieniam, spytam antosia czy beda ok i dopiero zaczne cwiczyc, nie bede robil calego planu jak stasiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Dokładnie, tu nie chodzi o kopiowanie całego planu tylko skorzystanie ze schematu - "tutaj zmienić to, tam zostawić no i na koniec może to ćwiczenie :)". Lepiej zrobić dzisiaj fajrant, zebrać siły i wyzdrowieć na następny trening, niż zrobić dupny i wycieńczający trening który może spowodować osłabienie na tydzień :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszedłem w dziennik poczytać co tam mądrego (<wazelina>) pisze erwinoos. Patrzę, a tu Cokta pisze, że przeziębiony. To se myślę wejdę w jego dziennik przez link w podpisie, żeby połączyć się w cierpieniu i w ogóle ponarzekać na zimowe choroby. Klikam a tu... WTF?! Ten sam dziennik?! Deża wu, czy inny chvj?! Dopiero po chwili przypomniałem sobie, że dziennik jest wspólny. He he he
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium