SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Czwartek - (plecy):

1. Drazek szeroko nachwyt 2s 11/9
2. MC – 2s 8/12powt - regres 120kg/100kg
3. Wioslowanie hantlem 2s 12powt 21kg
4. Szrugs retrakcyjny ze sztangą stojac 2s 20/25powt - regres 70kg/60kg
5. Szrugs targetowy ze sztangą stojac 2s 20/25powt - regres 70kg/60kg
6. Łydki metodą SZOPREXA - 2 obwody





No cóż martwy zrobiłem, ale chyba niepotrzebnie w pasie, coś mnie bokowało, że nie mogłem się dobrze wyprostować, ciężar nie był aż tak ciężki, ale technika też zdecydowanie nie powala. Zadowolony jestem z drążka w 2 seriach 20ruchów całkiem przyzwoicie.
Założenia na następny plan będą takie - siad 110kg x 6powt, mc 130kg x 6owt! Dodatkowo od 3tygodnia nowego planu wezmę cm3 z treca i pure power 100% SFD, pociągnę do końca planu i jeszcze kolejnego, łącznie 8tyg. a potem posprawdzam swoje maksy. Troche jeszcze trzeba poczekać, ale tak to sobie wykombinowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Imo powinieneś schodzic niżej tyłkiem bo Ci sie kot wkrada

Długo Ci taki tren zajmuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
No ten akurat mi zajął ok 2godz. bo dużo robiłem serii rozgrzewkowych i między 6powt a 12 też spora przerwa, założenie placków i skręcanie hantli też trochę trwa. Od przyszłego tyg. jadę z nowym planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Kot spory, juz ten ciezar Ci problem sprawia(skoro technika lezy), ale wkoncu to ostatni tren tym planem :) No i pozatym jak kolega wyzej - tylek nizej to bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
* Piatek (naramienne + ramiona):

- Naramienne:
1. Military Press - 2s 6/12powt - regres 38kg/28kg
2. Podciaganie sztangi szerokim chwytem do mostka - 2s 12powt 30kg
3. Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tulowia - 2s 12powt 6kg

- Trice:
1. Wyciskanie wasko nachwytem na płaskiej ławce – 2s 15powt 38kg
2. Wyciskanie francuskie leżąc - 2s 12powt – 23kg

- Bice + przedramiona:
1. Uginanie ramion stojac – 2s 12powt 28kg
2. Uginanie sztangielkami z supinacja nadgarstka – 2s 12powt 9kg
3. Uginanie nadgarstków podchwytem + nachwytem siedzac – 20+20powt + 1s maks 12kg/10kg

I tak oto skończyłem 5-tygodniowy split. W piątkowym treningu najbardziej podobało mi się połączenie bic + tric i ta pompa po każdym treningu! Mogę się tylko pochwalic, że dzisiaj po treningu miałem 37cm w łapie więc już całkiem przyzwoicie!
Od nowego tygodnia cisnę z nowym planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
erwi przez te 5 tyg osiągnąłeś wielki progres. Może jakieś podsumowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Erwi pogratulowac MC !!! Życzę sukcesów dalszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Cokta
Moich fotek nie zobaczysz, bo ich nie ma - uważam, że jeżeli nie ma się diety i nie pracuje typowo nad sylwetką, to fotek wklejać nie warto. Trzeba nie mieć wstydu, żeby wrzucać np. fotki z bicepsem 32 i wyglądem maratończyka na publiczne forum - takie jest moje zdanie. Zachować dla siebie można, ale nie pokazywać publicznie.

Tak metoda Pumy - najlepiej to na mnie działało jak zauważyłem. Antos odradzał, ale nie będę wszystkiego robił pod czyjeś dyktando. Poza tym, wyraźnie lepiej technika idzie jak mam obciążenie, bo mną tak nie chwieje, nie wiem z czego to wynika.


proponuje bys zaczal czytac ze zrozumieniem....
Nie odradzalem i nigdy odradzac nie bede zadnej dobrej metody, gdyz ona najzwyczajniej w swiecie zadziala tylko wtedy, gdy zrewidujesz swoja technike w podciaganiu, czyli to co robi wiekszosc poczatkujacych - podciaganie na drazku lapami nie grzbietem, pochylenie glowy w przod lub zadarcie jej przesadne w tyl, brak rownowagi itp itd. I nikt z was nie robi czegos pod czyjes dyktando, sa to tylko rady, ok? bardzo nie lubie glupich intepretacji i wynikajacych pozniej z tego durnowatych nieporozumien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
HIPERKOKS
Podsumowanie dopiero będzie pod koniec marca, na razie nie ma sensu, bo myślę, że kolejne plany też dadzą mi ciekawy progres, w połączeniu z kreatyną i dietą, za 2miechy sprawdzę maksy i wszystko opisze
sidex95
dzięki bardzo, ciężar duży jak na mnie, ale technika kiepska niestety była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem moim zdaniem zdecydowanie za wysoko tyłek ja pracuje nogami przy martwym uda równolegle albo i niżej schodzę chyba że tak ma być to sory za uwagę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium