SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Do łydki to ja mam gena lepszego niż Ty Właśnie, zaraz wpadam do Twojego dziennika opyerdolić Cię za nieróbstwo!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
* Czwartek - (plecy):

1. MC – 3s 8/12/16powt - regres 90kg/75kg/60kg
2. Drazek szeroko nachwyt 2s 9/6
3. Wioslowanie hantlem 2s 12powt 9kg
4. Szrugs retrakcyjny ze sztangą stojac 2s 20/25powt - regres 50kg/40kg
5. Szrugs targetowy ze sztangą stojac 2s 20/25powt - regres 50kg/40kg
6. Łydki metodą SZOPREXA








W mc na 8powt lekko, ale regresy dały mi popalić, potem w trakcie robienia drążka tradycyjnie zrobiło mi się niedobrze jak co tren, postanowiłem, że brzuch przełożę sobie do planu na piątkowy trening. Wiosłowanie hantlem lekko zmniejszyłem ciężar i starałem się mocno pracować ściągając łopatki a nie ciągnąc samą ręka co dało zamierzony efekt Szrugsy jako tako, piekło mnie jak robiłem i o dziwo spompowałem przedramie tym trzymaniem sztangi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
W miarę możliwości proszę o ocenę techniki!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14669
wioslo wg mnie tragedia
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Cel długoterminowy
Wyjść z wagi docelowej 70kg do ok 82kg. Postaram się to zrobić do końca roku 2012, potem, jeżeli % bf nie będzie duży, jeszcze parę kg i od marca - kwietnia pierwsza redukcja. Trzymajcie kciuki!
Cele na najbliższe miesiące
Poprawa wyglądu sylwetki, zwiększenie siły seryjnej, zwiększanie masy 1kg/mieś.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Każdego 1 dnia miesiąca będę podawał wagę, jednak teraz zrobię wyjątek i wole podać przed sylwkiem Na czczo 69,5kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21531
erwinoos bez przesady z tym ciężarem w wiośle. Wgl czułeś jakiś opór ? Dołóż z 10 kg więcej i wtedy ucz się techniki, bo tak to nie ma sensu moim zdaniem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
No ok, sądziłem, że techniki trzeba uczyć się na małym ciężarze no i może lekko przesadziłem, dołożę obciążenia i zobaczymy jak wtedy to będzie wyglądało
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

electro
Polecane artykuły