SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Czyżby szykował się wielki come back Cokty

gadałeś z Wodynem czy na podstawie jego artu tak robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
* Poniedziałek - (nogi):

1. Przysiad - 2s 6/12powt - regres 90kg/75kg
2. Targetowy polprzysiad ze sztanga trzymana z przodu – 2s 8/12powt - regres 54kg/40kg
3. Wykroki chodzone 2s 8/12powt - regres 35kg/30kg
5. MC na sztywnych sztangą 2s 12powt 70kg
6. Zuraw 2s 15powt
7. Łydki metodą SZOPREXA- 3 obwody








Trening nie był taki ciężki jak mi się z początku wydawało.
Poprosiłbym o ocenę techniki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
"Trening nie był taki ciężki jak mi się z początku wydawało. "

STANOWCZE NIE! opyerdalaniu sie ! - za tydzien dolozysz +10-15kg i chce zobaczyc Twoje lzy!
Fronty - cwiercfronty, nizej, ale nie do konca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Vixen, pogadałem trochę.

Dzisiaj zrobiłem trening PUSH bez przysiadów, i uważam, że ludzie nie wykonujący tego ćwiczenia to pipy! Nie będę się rozpisywał, małe ciężary w rampach na 8-10 powtórzeń.

Ale lepsze było - co gadałem z koksami, to mówili oni o kolesiu który je na siłowni po trenie. I to je bardzo dobrze, bo ma dietę (a to kurak pieczony z ryżem, makarony razowe itp.) . Podobno jechał na mase jakościową......dziś go spotkałem w końcu Na moje oko 70kg przy wzroście około 195cm - więc masa zacna. Jego trening to głównie super-serie, prosił żebym go asekurował bo w WL.... 50kg na 6 powtórzeń naładował Zapomnij o mostkowaniu, nogi na ławce podczas wyciskania. Już chciałem zacząć nawracać go na dobrą drogę, ale pomyślałem "spyerdalaj" Więc jeżeli on ma dietę, to ja już po SAA sięgam Sylwetka moja przy jego to koks. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy uważają że dieta to 80% sukcesu - odpowiedni trening na dany etapie jest mega ważny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cokta - u mnie tez są tacy. Najlepszy jest jeden grubasek, który połowę treningu przesiedzi pykając na telefonie. Nawet się nie zgrzeje. Nie mówię już o ciekawych omadrenowcach. Cyrk jednym słowem. Na początku coś tak komuś podpowiadałem, ale doszedłem do wniosku, że się nie znam (primo), i tak nie nawrócę innych na właściwą drogę (secundo). Szkoda zachodu dla ludzi nie chętnych by słuchać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Antos jakbyś zauważył to byś widział, że co tren dokładałem 10kg od początku treningu, teraz nie będzie inaczej! Stówa za tydzień pęka i nawet nie mam zamiaru się spocić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Ale obiecuje Ci, że kolejny plan będzie bardziej wymagający, zacznę ciężej, a skończe naprawdę hardkorowo!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Paweł, ale on się nie opyerdala - po prostu tu wychodzi zła metoda treningowa przy jego stażu, czego nawet dieta nie nadrabia O nierobach nie chce nic pisać. Ja już nikomu nie pomagam poza forum, chyba że ktoś się zaczyna mądrzyć, to wchodzę w dyskusje z której to "znawca splitu" szybko ucieka Dbam tylko o siebie. Taka prawda, że ludzi interesujących sie tym sportem i znających się na rzeczy się najczęściej nie słucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem.

A ja zawsze myślałem, że erwinoos to największy leser na tym forum.































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Obiło mi się o uszy, że myślenie nie jest twoją mocną stroną

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-01-09 20:42:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium