Arnold Schwarzenegger przez lata trwania swojej kariery jako kulturysta stawiał czoła różnym przeciwnościom losu. W czasach złotej ery jego estetyczna, masywna sylwetka wyróżniała się na tle innych zawodników. Kończąc karierę, miał na koncie w sumie siedem tytułów Mr. Olympia. W tym czasie pokonał legendy kulturystyki, takie jak Sergio Oliva, Frank Zane i Franco Columbu. Później zajął się głównie aktorstwem i polityką, ale cały czas dbał o sprawność fizyczną. Oprócz organizowania corocznego Arnold Sports Festival Schwarzenegger prowadzi i publikuje biuletyn o nazwie Arnold's Pump Club, gdzie omawia tematy związane ze zdrowiem, dobrym samopoczuciem i udziela wskazówek na temat długowieczności. 

Na początku września portal TMZ ujawnił, że Schwarzenegger przeszedł operację nerwu łokciowego. Już tydzień po rehabilitacji, legenda kulturystyki powraca do Gold's Gym, aby sprawdzić swoje możliwości, mimo że wciąż dochodzi do siebie po operacji. 

„Powiem Ci: ta operacja nie była łatwa. Spójrz, jakie wszystko jest posiniaczone, moja ręka i ramię… ale co z tego? To była rzecz, którą trzeba było operować, a lekarz powiedział, że mogę wrócić do spokojnych ćwiczeń. Nic mnie nie powstrzyma przed tym”. 

Fani kulturystyki, a także sam Ronnie Coleman, który wcześniej trenował ze Schwarzeneggerem, byli pod wrażeniem zaangażowania 76-latka w trening po operacji. “The King” skomentował nawet:

„Żadna operacja nie powstrzyma nas od ćwiczeń na siłowni, bracie… Yeah Buddy” 

Schwarzenegger ma za sobą już kilka zabiegów, w tym operację na otwartym sercu, więc wie, jak sobie radzić podczas rekonwalescencji. Miło widzieć go w dobrej formie. 

Polecamy również: Arnold Schwarzenegger przeszedł kolejną operację

Komentarze (1)
lodzianin1

Odkleja się już równo 76 lat i udziela porad o długowieczności.gosc dla fejmu i kasy zrobi wszystko.kiedys mega go lubiłem i szanowałem za to co osiągnął teraz to jeden z największych hipokrytow wśród celebrytow

1