SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11566
Waszek miałem ten sam problem tylko nie pamietam jak sobie z nim poradziłem jak będziesz miał nadmiar czasu to możesz przeszperac mój dziennik (chyba Antos mi coś na to radził)

Erwi mi się piety ostatnio unosiły jak nie wypychałem cięzaru z pięt i przenosiłem środek ciężkości do przodu, może o to chodzi
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Zależy, jak ktoś ma przeciągnięcia czy słabe rozciągnięcie dwójek i łydek to pięty może odrywać.

Erwin, gryf jest krzywo, źle ułożyłeś gryf na barkach chyba, no i kolana poza linie palców w przód wychodzą. Takie moje luźne uwagi, nie żebym oceniał.

Robe se MP przed siadem, lepiej Ci wyjdzie skos i mp.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-02-28 09:19:51
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Rzeczywiście, może źle ułożyłem gryf na barkach, nierównomiernie.
"Na koniec jeszcze jedno
naucza sie ze kolana nie moga wyjsc poza linie palcow, ale to bzdura, tak sie mowi poczatkujacym jedynie w celu nauczenia ich ze piety musza stac zawsze na ziemi i ze to na pietach spoczywa gross cieżaru"
I fotka :D Chyba coś tam widać

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11566
Niezły zestawik

przecież o to chodzi że jak nie wypychasz ciężaru z pięt to kolana idą do przodu i Ci się pięty unoszą, co zwiększa napięcie w kolanach... więc nie wiem ocb
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Widocznie jak pięty się nie unoszą to też jest możliwość wyjścia kolan poza granice palcy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18065
erwinoos co do tego mono to mysle ze spoko mozesz jechac nawet i dluzej. Na mnie kreta dobrze dziala nawet do 12tyg
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Trening nr 2 - PULL A

1. Martwy ciąg na prostych nogach hantlami - 4x10:
10x52kg / 10x52kg / 10x52kg / 10x52kg

2. Wiosłowanie sztangą - 4x10:
10x50kg / 10x50kg / 10x50kg / 10x50kg

3. Uginanie ramion podchwytem - 3x12:
12x23kg / 12x23kg / 12x23kg

4. Szrugsy hantlami - 3x20:
20x42kg / 20x42kg / 12x42kg

+
Brzuch - krótkie spięcia - 2x30

Na treningu samopoczucie ok, 4 serie trochę męczą, ale tragedii nie było, wszystkie ćw. z zapasem





...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie dam wypiski, bo ciężarów nie pamiętam, ale było fajnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21531
erwii mcnpn to 52 kg to łączna waga dwóch hantli, tak ? bo coś łatwo idzie W wiośle ładny ciężar
cokta to najważniejsze, żeby było fajnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

electro
Polecane artykuły