SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
TRENING 20.03.2012

Wyciskanie sztangi stojąc:
31,5kg x 8
34kg x 8
36kg x 10

Podciąganie sztangi szerokim chwytem:
15kg x 15
17,5kg x 15
20kg x 15

Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku:
17kg x 12
18kg x 12
20kg x 12

Zestaw rehab: Wall Slide 3x10, No Money 2x20


Jedyny pozytywny aspekt tego dnia, to trening. Jak widać, postanowiłem już robić barki i plecy na osobnych trenach. Dodałem ćwiczenia korekcyjne, ze względu na słabe ściągnięcie i ścisk łopatek, co jest spowodowane ich odstawaniem. Wycisk w ostatniej serii był odczuwalny, ale zrobiłem sobie 10 powtórzeń. Podciąganie sztangi na wysokich zakresach wchodzi mi najlepiej chyba, obciążenie dobrane na kolejny tydzień. Modlitewnik jakoś bez szału dziś, ale odkąd go stosuje wyraźne poprawiłem/ruszyłem bicepsy.



...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21531
Na bary po sobie zauważyłem, że lepsze wyższe powtórzenia. Stwardniały i nabrały kształtów. W wyc stojąc dobry ciężar
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14939
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14669
erwi - wpychajac na sile zarcie, niczego nie zbudujesz. Jedz do syta, ale jak juz czujesz opor to przestan
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
No wiem, wiem raz mi się tylko tak zdarzyło
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Trening - PUSH B

1. Wyciskanie na ławce poziomej sztangi - rampa 6:

8x38kg / 8x43kg / 8x48kg / 8x53kg
8x38kg / 8x45kg / 8x53kg / 8x58kg
8x40kg / 8x48kg / 8x55kg / 8x63kg
8x40kg / 8x48kg / 8x58kg / 8x65kg

2. Syzyfki- 4x10:
10x5kg / 10x5kg / 10x5kg / 10x5kg

3. Arnoldki siedząc 3x12:
12x9kg / 12x9kg / 12x9kg
12x9kg / 12x9kg / 12x9kg
12x9kg / 12x9kg / 12x9kg
12x9kg / 12x9kg / 12x9kg

4. Wyciskanie wąsko na ławce poziomej - 4x10:

10x38kg / 10x38kg / 10x38kg / 10x38kg
10x40kg / 10x40kg / 10x40kg / 10x40kg
10x42kg / 10x42kg / 10x42kg / 10x42kg
10x43kg / 10x43kg / 10x43kg / 10x43kg

+
Łydki metodą Szoperx'a:
- 1 obwód

Przeziębiony byłem od pon, także wtorkowy trening trzeba było odpuścic, a wczorajszy przełożyłem na dzisiaj. Nie było najgorzej, ale na pewno nie czułem się w pełni sił, filmików nie ma, bo tel w domu się ładował. Teraz lecę na hale pograc 2h w pingla i godzinkę w noge
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
w wyciskaniu na ławce nie powinno być "rampa 8"?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
powinno by 6, tylko w ostatniej wypisce robilem po 6ruchów i tego nie zmienilem, sory

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-03-24 13:26:12
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Trening - PULL B

1. Martwy ciąg klasyczny - rampa 6:
6x70kg / 6x85kg / 6x100kg / 6x115kg

2. Podciąganie na drążku szerokim nachwytem - TOTAL
5xCC / 5xCC / 5xCC / 5xCC - 20
6xCC / 6xCC / 5xCC / 5xCC - 22
6xCC / 6xCC / 6xCC / 6xCC - 24
7xCC / 7xCC / 6xCC / 6xCC - 26

3. Wiosłowanie sztangielką - 4x10:
10x15kg / 10x15kg / 10x15kg / 10x15kg
10x18kg / 10x18kg / 10x158g / 10x18kg
10x23kg / 10x23kg / 10x23kg / 10x23kg
10x26kg / 10x26kg / 10x26kg / 10x26kg

4. Żuraw - 3xmaks:
8xCC / 6xCC / 6xCC
8xCC / 7xCC / 6xCC
7xCC / 8xCC / 6xCC
8xCC / 8xCC / 8xCC

5. Podciąganie sztangi szerokim chwytem do mostka - 3x12:
12x28kg / 12x28kg / 12x28kg
12x30kg / 12x30kg / 12x30kg
12x32kg / 12x32kg / 12x32kg
12x33kg / 12x33kg / 12x33kg

6. Uginanie ramion z supinacją nadgarstka - 3x12
12x9kg / 12x9kg / 12x9kg
jw
jw
jw

+
Brzuch - Allachy - 2x20:
20x23kg / 20x 23kg
jw
jw

Było ok, chociaż po mc trochę zamuliłem, ale ogólnie nie narzekam. Po raz pierwszy zrobiłem tren po śniadaniu, zawsze robię po 3 posiłku, ale jakoś większej różnicy to nie zrobiło. Miałem grilla, wpadło parę piersi i jedna karkóweczka, ale obyło się bez alko
Aa nie mówcie, że mam garba w mc :D Dałem bez dźwięku, bo mnie wkurzało to odbijanie talerzy o ziemię.


...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Siema Erwin, chciałeś moje MP - zamiast tego masz te film Rippetoe, który pomogły mi w mp - lepiej Ci posłuży




Ale moim zdaniem MP powinieneś robić pierwsze nawet przed siadem, żeby zgarnąć z niego maks, ale nie wiem jak to koliduje w Twoim planie tzn. jakie masz priorytety.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

electro
Polecane artykuły