To tyle z mojej strony, pozdro

Ilość wyświetleń tematu: 248488

) i to też warto przeczytac.


Temperatura też nie przeszkodziła, może mi się wydawało, ale chyba było cieplej.


Wszędzie progres, to mnie cieszy, za tydzień progres ciężarowy w ćwiczeniach, w których ciężaru nie dołożyłem, ale wydaje mi się lepszy progres o te 2%, bo technika będzie lepsza i niewypaczona ciężarem, a co za tym idzie dobrze zaatakuje dany mięśień. Co do ćwiczeń to nie mam większych zastrzeżeń, to nie będę pisał.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły