SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11566
Ja kiedys robiłem 3 razy pełen 8-tygodniowy cykl HST, ale miałem wtedy słabą miche i lipną technike wiec przyrozty były znikome. Rzecz która mi się najbardziej podobała w HST to było to że od razu na poczatku planu miałes ustalony cięzar na każdą serie w każdym treningu z makrocyklu. Ja niestety robiłem tak że najpierw poczytałem 'z grubsza' o hst i zacząłem trening a dopiero potem doczytałem że kilka kwesti mogłem ułożyc lepiej. Sporo o HST mówi się w dziale Olimpu na sfd (ekpert - Biniu). Dużo na ten temat jest też w czasopiśmie Perfect Body.

To tyle z mojej strony, pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
A to roztrenowanie jest elementem niezbędnym? Gdzie dokładnie w dziale olimpu pisze się o HST? Ja nic znaleźć nie mogłem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11566
Faktycznie w dziale olimpu sie troche zmieniło od kiedy ja robiłem hst, Wtedy sporo tematów było o hst. Ale jest jeszcze strona perfectbody.pl i tam jest seria artykułów 'Trening ukierunkowany na hipertrofie' i to jest chyba 5 artów na temat hst. Dodatkowo kiedyś był taki temat w pb "hst q&a" i tam były wysyłane pytania do twórcy HST Bryana Haycocka (moje 3 pytania się tam dostały ) i to też warto przeczytac.

co do roztrenowania to sam nie jestem jakims znawcą, ale ja robiłem. W sumie to niektórzy mówią że mikrocykl 15 jest na tyle lajtowy że podczas niego sie zresetujemy, ale ja tam nie wiem. W dziale olimpu jest taki mod Biniu, załóż tam temat a na pewno Ci pomoże.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Wielkie dzięki za pomoc, temat już założyłem, znalazłem także w dziale AD ciekawy artykuł o treningu push/pull HST, w dziale Olimpa już założyłem temat, jak będziesz miał chwilę to zerknij.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11566
w perfect body też chyba pisali o hst push pull, jak chcesz to napisz mi na priv to Ci wyśle ten art hst Q&A (skan) bo tego chyba w necie nie ma a ja mam ten numer. Tylko ciiiii bo acta grasuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3196
Haha Vix acta grasuje ^^ . Czekamy na kolejny trening Cocty z MC . Teraz to dopyerdoly KG :P pewno ze 120-130
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
* Poniedziałek - (nogi+łydki+brzuch)

1. Przysiad - 3s 8/12/16powt 90/80/70kg
2. Syzyfki 2s 15powt + 5kg
3. Wykroki ze sztangielkami 2s 12powt 30kg(łącznie)
4. Żuraw 2s 15powt
5. MC na sztywnych z hantlami 2s 15powt 45kg(łacznie)
5. Łydki metodą SZOPREXA- 3 obwody
6. Brzuch

Dzisiaj poszła 1 dawka SFD Pure Power, mrowienie od beta alaniny nie było takie jak za 1 razem kiedy brałem ten środek, ale twarz i tak szczypała. Ogólnie co mnie cieszy było łatwo! Przysiad mogę dowalić na następny trening ze spokojem Temperatura też nie przeszkodziła, może mi się wydawało, ale chyba było cieplej.
Idę na ferdka i zjem sobie spaghetti z sosem i mielonym mięsem, zamiast twarogu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiadomki włączyłem, będę Cię terroryzował :D Kupiłem dzisiaj mięso wieprzowe, makaron i też jutro spróbuje zlepić z tego jakieś spaghetti. Zastanawiam się czy robić sos z pomidorów i czosnku, czy kupić gotowca? Ty jakiego użyłeś?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
mama zrobiła jakiś sos właśnie z czosnku,pomidoru, papryki, ale kupne też są dobre
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
TRENING 06.02.2012

NOGI

1.Przysiad:
60kg x 8 / 63kg x 8
65kg x 8 / 69kg x 8
70kg x 8 / 72kg x 8
75kg x 8 / 78kg x 8

2.Wykroki krótkie z hantlami:
17kg x 10 / 17kg x 10
18kg x 10 / 18kg x 11
19kg x 10 / 19kg x 11

3. Prostowanie nóg siedząc:
35kg x 12 / 45kg x 12
38kg x 12 / 47,5kg x 12

4. MCNPN z hantlami:
17kg x 10 / 17kg x 10
19kg x 10 / 19kg x 11
21kg x 10 / 21kg x 11

5.Uginanie nóg leżąc:
33,75kg x 10 / 35kg x 10
36kg x 10 / 37,5kg x 10

Po treningu 10 minut aero

Nie miałem dziś zbytnio ochoty na robienie nóg, ale nie ma zmiłuj. Przy siadach się obudziłem Wszędzie progres, to mnie cieszy, za tydzień progres ciężarowy w ćwiczeniach, w których ciężaru nie dołożyłem, ale wydaje mi się lepszy progres o te 2%, bo technika będzie lepsza i niewypaczona ciężarem, a co za tym idzie dobrze zaatakuje dany mięśień. Co do ćwiczeń to nie mam większych zastrzeżeń, to nie będę pisał.





Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-02-06 20:30:20
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

electro
Polecane artykuły