SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
Tak, dokladnie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
Tak, bezwzglednie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
a z tren na tren w siadach, mc po 5kg dokladac czy wiecej trzeba i zaczac wiekszymi ciezarami czy tymi ktorymi w ostatnim tyg. bede robil 15powt?

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2011-12-05 20:24:31
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
Ja jestem zdania zeby obnizyc ciezary mocniej, ale progresowac 10kg/tyg. Plan na 4-6tyg nie wiecej, wiec licz sie z tym ze jak chcesz zrobic 60kg w przeciagu 6tygodni to ostatni 6tydzien ma byc juz bardzo meczacy, ale pierwsze 3-4 jeszcze w miare lajtowe, zebys sie za szybko nie zajechal.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
ok, wiec od jakiego pulapu zaczynac w podstawowych cwiczeniach?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Plan ciężki, ja bym się na pewno nie podjął. Ciśniesz!

Ktoś tam pytał o wymiary, wydaje mi się że pospadały, ale dlatego że ostatnio mam ostre akcje w życiu, o których się nie będę rozpisywał. I na siłkę sił nie starcza, zobaczymy jak to będzie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
erwi - nie pytaj mnie od jakiego pulapu...to Twoj progres, ale zakladajac ze mc to 100kg na 6pow (przykladowo) to musisz zaczac od 50kg by w 6-tym tygodniu miec 110kg na patyku i tym samym 10kg wiecej na sztandze, jesli uda sie wiecej to rewelacja jesli nie to tez super progres.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
A ja 15tki robię już 9 tygodni, i jeszcze z 3 pociągnę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Ja do konca roku. kurde skoro kazdy gada, ze plan serio taki ciezki to moze siegnac po cos mniej ambitnego, a taki split zostawic gdy bede bardziej doswiadczony
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

electro
Polecane artykuły