SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1781 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29418
Powiedz mi, czy kłamię? Ludziom po prostu łatwiej jest nie pracować nad sobą tłumacząc to sobie "brakiem motywacji"

Jeżeli chcesz coś osiągnąć, to masz motywację.
Ale jeżeli nie masz motywacji, to tak naprawdę nie chcesz.

Dlatego uważam, że motywacja istnieje jako coś innego niż większość uważa. Można mieć motywację, ale nie można jej nie mieć.

Tak naprawdę powiedziałeś to co ja tylko innymi słowami. "nie od nich zależy czy mają motywację" miało na celu ukazać myślenie takich osób. Znajdują sobie wymówkę na którą "nie mają wpływu" i tyle.

Dam taki przykład, wiesz, że chcesz coś osiągnąć. Wiesz, że do tego potrzebujesz pracy nad sobą i pokonywania tzw. strefy komfortu. Wielu ludzi jakby w takich przypadkach powiedziało sobie, że im się nie chce, to by czuli się z tym naprawde chvjowo. Więc tłumaczą to sobie "brakiem motywacji".

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Stanisuaf nie umie czytać ze zrozumieniem po prostu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
od dziś poniżej 3.5k kcal nie schodzę, waga do końca wakacji niech się utrzyma na tych 73kg chociaż

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
dzisiaj wpadły 2 browary i trochę podbiły kcal, ale to w sumie dobrze, że raz na jakichś czas jest ich więcej


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Piątek - Klatka

1. Wyciskanie hantli skos dodatni - rampa 8
8x15kg / 8x18kg / 8x20kg / 16x15kg
8x18kg / 8x20kg / 8x23kg / 16x18kg
8x19kg / 8x21kg / 8x24kg / 16x18kg
8x19kg / 8x21kg / 8x26kg / 16x18kg

2. Pompki na poręczach - 4xmaks
12xCC / 12xCC / 10xCC / 10xCC
12xCC / 8x2,5kg / 7x5kg / 6x7,5kg
11xCC / 10xCC / 10xCC / 10xCC
12xCC / 11xCC / 10xCC / 9xCC

3. Rozpiętki na bramie - 4x16
16x10kg / 16x10kg / 16x10kg / 16x10kg
16x10kg / 16x10kg / 16x10kg / 16x10kg
16x10kg / 16x10kg / 16x10kg / 16x10kg
16x10kg / 16x10kg / 16x10kg / 16x10kg
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
dzisiaj i wczoraj ta sama szamka
nogi muszę zrobic jutro, dzis nie bylo mocy, lapy pewnie w pon dam


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Niedziela- Nogi + barki + biceps + triceps

1. Przysiad tylni - rampa 8

10x45kg / 10x58kg / 10x68kg / 10x80kg / 8x80kg / 16x60kg
8x38kg / 8x58kg / 8x68kg / 8x75kg / 10x83kg / 16x63kg
8x38kg / 8x58kg / 8x70kg / 8x75kg / 8x90kg
8x38kg / 8x68kg / 8x75kg / 8x85kg / 8x95kg

2a. Prostowanie nóg - 3x16
16x30kg / 16x30kg / 16x30kg
16x30kg / 16x30kg / 16x30kg
16x35kg / 16x35kg / 16x35kg

2b. Uginanie nóg - 3x16
16x20kg / 16x20kg /16x20kg
16x20kg / 16x20kg /16x20kg
16x20kg / 16x20kg /16x20kg

3. Military press - rampa 8
8x28kg / 8x31kg / 8x36kg
10x28kg / 10x33kg / 10x38kg
8x28kg / 8x38kg / 8x38kg / 8x38kg

4a. Unoszenie sztangielek w staniu - 3x16
16x7,5kg / 16x7,5kg / 16x7,5kg
16x9kg / 16x9kg / 16x9kg
16x5kg / 16x5kg / 16x5kg

4b. Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia - 3x16
16x5kg / 16x5kg / 16x5kg
16x5kg / 16x5kg / 16x5kg

5a. Uginanie ramion w staniu - 3x16
16x15kg / 16x20kg / 16x23kg

5b. Francuskie wyciskanie leżąc - 3x16
16x23kg / 16x23kg / 16x23kg

6a. Uginanie ramion z supinacją nadgarstka - 3x16
16x9kg / 16x9kg / 16x9kg
16x9kg / 16x9kg / 16x9kg

6b. Prostowanie ramion na wyciągu
16x15kg / 16x15kg / 16x15kg

Musiałem odrobic poprzednie treningi, w tym tyg. oprocz dzisiejszego dnia zrobilem jedynie plecy i klatke, dlatego tak dzisiaj wyszlo
miska w normie






Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-08-19 22:54:09

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-08-19 22:57:34
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238




nie moge wstawic filmiku :/

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-08-20 12:38:40
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
myślę powoli nad planem na wrzesień
chce cwiczyc każdą partię 2x/tyg prócz nóg 5x/week
zastanawiam się czy dzielic ciało na grubosc/szerokosc czy dac standardowy podział
moim głównym priorytetem będzie góra klatki i szerokosc pleców
macie może jakieś ciekawe pomysły jak to rozplanowac?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Czemu całość 2x, a nogi tylko raz?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

electro
Polecane artykuły