Janna Breslin jest modelką fitness, trenerem zdrowia i specjalistą odżywiania z San Diego w Stanach Zjednoczonych. Ma 28 lat i do tej pory sześciokrotnie zdobyła złoty medal w zawodach w bikini fitness oraz pojawiała się na okładkach magazynów fitness. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2008 roku od zajęć na siłowni, co zgrało się w czasie z początkiem jej kariery w modelingu. Po tym, jak wyrzeźbiła swoją sylwetkę, Janna postanowiła wziąć udział w zawodach.

Zamiłowanie do sportu przejawiało się u Janny od dzieciństwa. Grała między innymi w piłkę nożną, ale dopiero fitness stał się jej pasją. Chwilę po przekroczeniu progu siłowni i kilku sesjach z podnoszenia ciężarów, już wiedziała, że to jest to. Bardzo szybko się zaangażowała i zapoznała z możliwościami każdego sprzętu. Dodatkowo efekty, które zobaczyła po treningach z ciężarami przeszły jej wszelkie oczekiwania. Zatem dzień po dniu ćwiczyła ciężko, aby rozwinąć i ukształtować swoją sylwetkę. A zwycięstwo w pierwszych zawodach bikini jedynie zaostrzyło jej apetyt na zdobywanie kolejnych trofeów. To w tym momencie zdecydowała, że fitness będzie tym, na czym skupi 100 procent swojej uwagi.

Realizując założony cel, zrobiła certyfikat na trenera osobistego i specjalistę do spraw odżywiania. Przez ostatnie lata stała się ikoną fitness w Ameryce. Dzięki dyscyplinie i etyce pracy jest obecnie wzorem dla wielu aspirujących i rozpoczynających karierę w fitnessie. Janna podkreśla, podobnie jak wielu odnoszących sukces, że kluczem jest dyscyplina i cierpliwość. Zwraca uwagę również na istotę odpoczynku. Często powtarza, że uwielbia trenować ciężko, ale potem jeszcze więcej odpoczywa. Warto słuchać swojego organizmu i robić sobie przerwy, kiedy są potrzebne.

Breslin trenuje sześć razy w tygodniu po około 45 minut. Utrzymuje zdrową dietę oraz zjada wiele zielonych warzyw w swoich posiłkach. Stara się zapewnić też odpowiednią ilość zdrowych tłuszczów i węglowodanów (z przewagą jednak na tłuszcze). Przez celiakię nie spożywa glutenu. Unika również cukru, nabiału i soi, ponieważ jej organizm nie przyswaja takiego pożywienia odpowiednio. Dba także o odpowiednią suplementację. Odpowiednia dieta oraz treningi sprawiły, że Janna wygląda świetnie i tak samo się czuje. Z resztą, widać to na jej zdjęciach!

Komentarze (1)
domosos

Jedna z niewielu co wygląda naturalnie.

0