SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
TRENING PUSH - A

1. Przysiad ze sztangą na karku - rampa 6:
6x60kg / 6x75kg / 6x90kg / 6x105kg
6x60kg / 6x80kg / 6x95kg / 6x110kg

2. Wycisk hantli na ławce skośnej głową w górę - 4x8-12:

12x17kg / 12x17kg / 12x17kg / 12x17kg
12x17kg / 12x17kg / 12x17kg / 12x17kg
10x19kg / 10x19kg / 10x19kg / 10x19kg
8x20kg / 8x20kg / 8x20kg / 8x20kg

3. Military Press - 4x8:

8x30kg / 8x30kg / 8x30kg / 8x30kg

4. Prostowanie ramion na wyciągu - 3x12:

12x20kg / 12x20kg / 12x20kg
12x23kg / 12x23kg / 12x23kg
12x23kg / 12x23kg / 12x23kg
12x23kg / 12x23kg / 12x23kg
+
Łydki metodą Szoprexa - 2 obwody

Świetny trening, przeciwieństwo tego co było tydzień temu. W wypisce będę uwzględniał 4 ostatnie tygodnie, żeby nie było tego za dużo, mam na myśli progres. Siady nie były jakoś szczególnie ciężkie, hantle i sztanga przy wyciskaniu, mp też nie dawała się we znaki zbytnio, ogólnie motywacja była i trening uważam za udany.
W MP dałem węższy chwyt i chyba lepiej mi szło, po prostowaniu mega pompa!
Jeszcze na siłce zrobiłem stretching i kawałek po 21 byłem w domu.




Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-03-26 21:40:41
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 2221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260326
erwinoos siłownie w garażu / komórce masz? bo patrząc na filmiki wydaje się że masz tam zaj**isty klimat do ćwiczeń
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
muzzy17 ta siłka jest w takim pomieszczeniu, gdzie jest piec, który mi ociepla chate, no ale cwiczy sie ekstra, wszystkie wyciagi, drazki robione recznie i wydaje mi sie, ze to coś zupelnie innego niz publiczna silka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 2221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260326
Siłownie publiczne mają swoje plusy ale osobiście wole klimat piwnicznych siłowni
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Trening - PULL A

1. Martwy ciąg na prostych nogach hantlami - 4x10:
10x52kg / 10x52kg / 10x52kg / 10x52kg
10x55kg / 10x55kg / 10x55kg / 10x55kg
10x57kg / 10x57kg / 10x57kg / 10x57kg
10x59kg / 10x59kg / 10x59kg / 10x59kg

2. Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim nachwytem - 4x10:
10x40kg / 10x40kg / 10x40kg / 10x40kg
10x40kg / 10x40kg / 10x40kg / 10x40kg

3. Uginanie ramion podchwytem - 3x12:
12x23kg / 12x23kg / 12x23kg
12x24kg / 12x24kg / 12x24kg
12x25kg / 12x25kg / 12x25kg
12x25kg / 12x25kg / 12x25kg

4. Szrugsy hantlami - 3x20:
20x42kg / 20x42kg / 12x42kg
20x45kg / 20x45kg / 12x45kg
20x47kg / 20x47kg / 12x47kg

+
Allachy - 2xmaks:
30x17kg / 30x17kg
20x20kg / 20x20kg
20x23kg / 20x23kg

Nie mam na co nażekac, było ok, chociaż nigdy tu nie ma rewelacji, bo glownie skupiam sie na wl, mc i sq przygotowujac sie tym planem do zwiekszenia sily, sprawdzenia maksow, ale bylo ok
Nie wiem co mnie dzis podkusilo ale w trakcie treningu zalozylem sobie 80kg na klate i chcialem zobaczyc, czy podniose, poszlo bez problemu Zauwazylem, ze szybko mecze miesnie nawet malymi powt, wiec chyba jak bede sie sprawdzal, przeskoki w mc i sq beda w miare duze.

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-03-27 19:01:42
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
A już nic

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-03-27 21:56:11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14669
Cokta, a gdzie twoj filmik z dociagu 200kgx6(1/2) ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Jest na YT, ale tylko jedna osoba oprócz mnie go widziała. Kiedyś go ujawnię może

Plana se dziś ułoże, bo ten aktywny wypoczynek może do rozorstu już nie wystarczyć
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Plan se jakiś trza obmyśleć. Podpatrzyłem se u Sidexa rozkład partii i muszę przynzać że takiego czegoś bym spróbował:

Poniedziałek:
Grzbiet + biceps + łydki

Podciąganie na drążku
Sćiąganie drążka podchwytem
Wiosłowanie hantlem
Uginanie ramion na modlitewniku
Wspięcia na palce

Wtorek:
Prostowniki + dwugłowe ud + barki + kaptury

Martwy Ciąg (klasyk)
Żuraw
Uginanie nóg leżąc
Wyciskanie sztangi stojąc
Szrugsy z hantlami

Czwartek:
klatka + bok barków + triceps

Wyciskanie sztangi skos dodatni
Dipsy
Brama
Podciąganie sztangi do mostka szerokim chwytem
Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu

Piątek:
Czworogłowe ud + łydki

Przysiad na hack maszynie (szeroki rozstaw stóp)
Wykroki krótkie chodzone
Goblet squat (wąski rozstaw stóp)
Prostowanie nóg siedząc
Wspięcia na palce

Serii i powtórzeń nie ustalam - to zarys planu więc pewnie i tak coś się zmieni, a objętość wyjdzie w praniu. Na pewno wskoczę sobie w martwym na nieco wyższe niż ostatnio, no i jeszcze teraz robię z gleby, a nie z tych pseudo-podstawek. Jutro zrobię już tren z tego planu.



Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-03-28 18:35:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14939
Cokta dobrze by było ,żebbyś rozpisał serie i powtórzenia :)
zgodzę się z wami ,takie piwniczne siłki mają klimat ,też u siebie wszystko robię sam
Cokta serio 200kg ?!

Zmieniony przez - dextr w dniu 2012-03-28 19:37:20

Zmieniony przez - dextr w dniu 2012-03-28 19:38:03
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

electro
Polecane artykuły