TRENING PUSH - A
1. Przysiad ze sztangą na karku - rampa 6:
6x60kg / 6x75kg / 6x90kg / 6x105kg
6x60kg / 6x80kg / 6x95kg / 6x110kg
2. Wycisk hantli na ławce skośnej głową w górę - 4x8-12:
12x17kg / 12x17kg / 12x17kg / 12x17kg
12x17kg / 12x17kg / 12x17kg / 12x17kg
10x19kg / 10x19kg / 10x19kg / 10x19kg
8x20kg / 8x20kg / 8x20kg / 8x20kg
3. Military Press - 4x8:
8x30kg / 8x30kg / 8x30kg / 8x30kg
4. Prostowanie ramion na wyciągu - 3x12:
12x20kg / 12x20kg / 12x20kg
12x23kg / 12x23kg / 12x23kg
12x23kg / 12x23kg / 12x23kg
12x23kg / 12x23kg / 12x23kg
+
Łydki metodą Szoprexa - 2 obwody
Świetny trening, przeciwieństwo tego co było tydzień temu. W wypisce będę uwzględniał 4 ostatnie tygodnie, żeby nie było tego za dużo, mam na myśli progres. Siady nie były jakoś szczególnie ciężkie, hantle i sztanga przy wyciskaniu, mp też nie dawała się we znaki zbytnio, ogólnie motywacja była i trening uważam za udany.
W MP dałem węższy chwyt i chyba lepiej mi szło, po prostowaniu mega pompa!
Jeszcze na siłce zrobiłem stretching i kawałek po 21 byłem w domu.
Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-03-26 21:40:41
1. Przysiad ze sztangą na karku - rampa 6:
6x60kg / 6x75kg / 6x90kg / 6x105kg
6x60kg / 6x80kg / 6x95kg / 6x110kg
2. Wycisk hantli na ławce skośnej głową w górę - 4x8-12:
12x17kg / 12x17kg / 12x17kg / 12x17kg
12x17kg / 12x17kg / 12x17kg / 12x17kg
10x19kg / 10x19kg / 10x19kg / 10x19kg
8x20kg / 8x20kg / 8x20kg / 8x20kg
3. Military Press - 4x8:
8x30kg / 8x30kg / 8x30kg / 8x30kg
4. Prostowanie ramion na wyciągu - 3x12:
12x20kg / 12x20kg / 12x20kg
12x23kg / 12x23kg / 12x23kg
12x23kg / 12x23kg / 12x23kg
12x23kg / 12x23kg / 12x23kg
+
Łydki metodą Szoprexa - 2 obwody
Świetny trening, przeciwieństwo tego co było tydzień temu. W wypisce będę uwzględniał 4 ostatnie tygodnie, żeby nie było tego za dużo, mam na myśli progres. Siady nie były jakoś szczególnie ciężkie, hantle i sztanga przy wyciskaniu, mp też nie dawała się we znaki zbytnio, ogólnie motywacja była i trening uważam za udany.
W MP dałem węższy chwyt i chyba lepiej mi szło, po prostowaniu mega pompa!
Jeszcze na siłce zrobiłem stretching i kawałek po 21 byłem w domu.
Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-03-26 21:40:41
bo patrząc na filmiki wydaje się że masz tam zaj**isty klimat do ćwiczeń 
