SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
przy podanej rozpisce btw zanim będzie te 12% trochę minie. ;-

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1407
Panowie, prośbą o opine.. Chce wrócić do formy po prawie rocznej przerwie.. Ogolnie sprawa wygląda tak, że miecho w dużej mierze się utrzymało, ale strasznie się zalalem tłuszczem.. +10kg.. Chodzę od grudnia na silke, teraz chce wrzucić spalacz żeby podkrecic metabolizm, który z nich będzie najodpowiedniejszy:
Thermo fat burner Treca (120kaps) 50zl
Machine Man Activelab 120 kaps 40zl
Viper Dymatize 40 kaps 60zl
60 zl to max jakby.co... Po tym, po jakiejs przerwie wjedzie Riptec, który czeka od poprzedniego sezonu...

Oczywiście, jeśli są inne, lepsze rzeczy w tej cenie chętnie przyjmę do wiadomości.

P.S. Mam trochę doświadczenia już, więc wiem o diecie, aerobach itp:)

Z góry dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
ankieta.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1407
Jaka ankieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
przeczytaj tytuł tematu, a bedziesz wiedział jaka.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1407
To jestem ciekaw po jaką ku*wa cholere mod kazał mi napisać tutaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1407
https://www.sfd.pl/Pomoc_w_wyborze_spalacza-t925758.html

zreszta to byłeś ty koniu. po co mi zamknales tamten temat skoro tutaj nie ma tych spalaczy ktore mnie interesuja? Kto cie tu modem zrobil??

Zmieniony przez - Bladesss w dniu 2013-03-09 16:32:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
a czego oczekujesz skoro nic nie waidomo o tobie? masz na pierwszej stronie ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
zamknąłem temat, bo od spalaczy jest ten, w którym pytamy zgodnie z jego zasadami i regulaminem działu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1407
ddamian91
a czego oczekujesz skoro nic nie waidomo o tobie? masz na pierwszej stronie ankiete


Oczekiwałem porady który ze spalaczy wymienionych przeze mnie będzie najlepszy. Wszystko co jest istotne napisałem w tamtym poście, nie potrzebuje porady w diecie i treningu.

Koniu151
zamknąłem temat, bo od spalaczy jest ten, w którym pytamy zgodnie z jego zasadami i regulaminem działu.


Fajną macie politykę - brawo- moge zapytać tylko o spalacze dostępne w ankiecie heh. Interesuje mnie wypowiedź konkretnie a propos tych trzech, bo nie wiem czy zauważyłeś że np scorch jest ponad 2x droższy, bierzecie pod uwagę, że ktoś może nie chcieć aż tyle wydawać na suple? Paranoja jakaś

Czy nie bierzecie pod uwagę, że rzeczy tańsze niż 100zł mogą też działać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium