SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263931

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
sluchaj to ciezko powiedziec, kazdy inaczej reaguje na robienie sily. Jednym idzie szybciej, drugim wolniej...sprobuj tak jak mowisz moze akurat uda sie 110%. Jak bedzie szlos slabiej to bedziesz mniej dokladal poprostu. Musisz sam wyczuc.
Na sezon cos innego ulozymy nie dygaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
Bardzo dziekuje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 680
Oceni ktoś mój trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
a ja mam takie pytanie, mianowicie, sporo czasu ćwiczę jednym planem i chyba czas coś zmienić... obecnie wygląda to tak:
Wtorek nogi/brzuch(bez obciążenia)
Przysiady ze sztangą 5 x 5
Martwy ciąg na prostych nogach 3 x 8
Wspięcia ze sztangą 4 x 20
Tuck jump 5 x 10,

Piątek nogi/brzuch(z obciążeniem)
Przysiady ze sztangą 3 x 5
Ćwierćskoki z hantlami 3 x 5
Wykroki z hantlami 3 x 8
Drop jump 5 x 10
Gwoli wyjaśnienia, te plyometryczne, sam sobie dodałem i muszę przyznać, że dobre te ćwiczenia, resztę planu wtedy Sołtys rozpisał ;) obecnie skończył się sezon halowy, więc może jakaś plażówka czasem wpadnie, ale nie wiadomo... zawsze u mnie najbardziej dynamika szwankowała, jestem dość słabo dynamiczny niestety;/ jakie zmiany mógłbym wprowadzić w planie? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Zarzuty, rwania świetnie wpływają na dynamikę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
Hadzbe mogłbyś podesłać vertical jump biblie? przydałaby sie nawet po angielsku wiec jak znajdziesz czas to daj na maila: [email protected] z góry dzięki. właśnie chce zacząć poważniej ćwiczyć wyskok bo gram w siatke mam 21 lat 187 wzrostu waze 72 kilo i dosiezny z nabiegu mam aby miezony to mam okolo 85 cm moze 90. chciałbym podbić jeszcze z 10 centymetrów i chce dokladnie wiedziec jak rozplanowac treningi silowe z plyo plus reszta ciala bo to tez wazne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
poszlo:)
dzisiaj po silowni..nawet fajnie poszlo:)
power clean ze zwisu robilem sobie 80kg dsoc lekko.
martwy 130:) za tydzien sie rozkrece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ale te zarzuty czy rwania, dodatkowo do tych ćwiczeń, czy zamiast? głównie chodzi o to, żeby coś zmienić w treningu, bo wiadomo, że dobrze jest co jakiś czas zmienić trening ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
sołtys, a dołożyć coś na barki, czy wystarczy to push press?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
push press starczy, jak wrzucisz do planu pompki na poreczach bedziesz mial barki ugotowane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium