SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263906

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
.. no widzis , to trzeba sie brac za technike ... ja w tym roku poswiecilem moze z 3 godziny w sumie na technike jak by te wszystkie skakania policzyc

..chociaz ja Ciebie widzac pare filmikow tez uwazam ,ze bardzo dobrego technika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
..ja tez jestem chudziutki i nie skacze jak oni .. moze jeszcze musze schudnac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja slabo z obracaniem;) 360 powininenm zrobic a nie zrobie.
windmille tez nie do konca...bo staram sie zawsze na chama windmilla zrobic...szybko i jak najmocniej krecic...i rzadko wpada...a sledz zrobil w ciagu calego dnia moze 2 windmille....i to takie lekkie(wlasnie o tej technice mowie)a mocno nie mogl zrobic... mial problemy na tych koszach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
z obracaniem moze i tak ale z narzucasz sobie b.dobrze , widzialem Twoje filmiki na low rimach i technika swietna , koordynacja dobra .. zwiekszyc tylko skoka jeszcze i beda winmille wchodzic jak ta lala ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Hadzbe mnie przeraża Twoja skromność tzn super ze ambitny jestes, stawiasz sobie cele, ciezko mega pracujesz- fantastyczna sprawa, ale czasem też doceń to co już umiesz bo naprawdę prezentujesz poziom dla wiekszosci normalnych zjadaczy chleba nieosiągalny :) tak jak pewnie wspomniał Powietrzny- pare cm czy też jeszcze kilkaset skoków i będziesz robił to co zechcesz w powietrzu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
i tak mam tylko jedno marzenie.....takie jedno....

postawic na polce puchar za wygrany konkurs wsadow!:)

a drugie do dotknac glowa obreczy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2809
Dobre marzenia Hadzbe na bank prędzej czy później to ogarniesz z taką zajawką i motywacją.

Co do planów na wakacje to chciałbym dogonić wyskokiem z dwóch nóg wyskok z jedenej ale raczej będzie ciężko ;p

Tak w ogóle to ostatnio też miałem debiut w konkursie wsadów w Gliwicach no ale chyba nie była to zbyt dobra decyzja xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
powietrzny gainer ma zgodny sklad na bank, testowali juz bialko sfd i wyszlo ze zawiera WIECEJ czystego bialka niz jest na etykiecie. Gainer jest mega tani bo zamowili to chlopaki z sfd, zrobila to normalna firma produkujaca odzywki ale nie ma reklam, nie ma dobrego/ladnego opakowania i wszystko spowodowalo ze jest tani!
Oczywiscie ze nie jest to najlepsza jakosc na swiecie ale jest lepszy od 90% dostepnych gainerow na polskim rynku. Moim zdaniem taki Maverick15 nie ma co przeplacac za izolaty itp bo i tak nie poczuje roznicy. Osobiscie koncze wlansie 3kg tego gainer'a i z czystym sumieniem polecam. Nie podbija tak cukru we krwi, nie powoduje problemow zoladkowych. Jest napewno lepszy od magnuma ktory bierze teraz i jest tanszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
No widzisz powietrzny, nie sam zasięg się liczy a doskonała technika Bez techniki nawet 50cm zapasu na nic się zda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
zeby przelozyc pod noga trzeba miec leb przy obreczy...no chyba ze masz 2m wzrostu...
takze technika techniką ale swoje cm trzeba skoczyc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium