SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263885

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja bym proponowal jakas pozadna rehabilitacje, zabiegi to takie srodki przeciwbolowe, przestaje bolec ale nie zalatwia zrodla problemy czyli w 90% zlego balansu miesniowego
ja wrocilem od lekarza, sprawdzil mi wiezadla i mowil ze sa stabilne, powiedzial ze nie wie czemu moglo tak sie stac, ze moze jakis przypadek czy cos...kazal wyluzowac przez 4 tyg i wtedy testowac kolano, jak znowu bedzie to samo to rezonans i skalpel ewentualnie ale na dzien dzisiejszy niczego zlego nie zobaczyl...takze z jednej strony sie ciesze a z drugiej siedze ze spuchnietym kolanem, nie dam rady zgiac do konca wiec cos tam sie jednak wczoraj stalo....mieszane odczucia mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja znowu szczyty formy....wsada prawie z miejsca daje...no tyci cyci brakuje;) z 2 nog siegam gory kwadratu...czolem wale w deske;)
a z 1 nogi znalazlem cos wspanialego...cos co sie nazywa
Penultimate Step.

czyli ostatnie 2 szybsze kroki jakie robia skoczkowie wzwyz.
dzisiaj popracowalem nad tym....i co sie okazalo?
ze daje z 1 nogi lajtowo....ze wlozylem 360 z 1 nogi jak zlapalem pile!
ze daje 2ma lapami z 1 nogi:)
te 2 kroki ostatnie zminily mi to ze nie lece do przodu tylko do gory:)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
spróbuję się do ortopedy zapisać, zobaczę, co on powie i może ogarnę coś porządnego, bo ten bark mi wraca już od 2 lat chyba ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
1 wsad z miejsca;)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
czy mógłby ktoś z grubsza przetłumaczyć o czym mówi facet z filmiku który wrzucił Hadzbe? o skakaniu z jednej nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ogolnie chodzi o to ze ostatni krok ma byc krotszy od przedostatniego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ooo, graty Hadzbe... dawaj filmik ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
co do tych ostatnich krokow
maja byc przyspieszone ;) na minimalnie ugietym kolaniem,prostym w plecach, biegniesz i slychac kroki
ta ta ta ta ta ta i ostatnie dwa kroki tata szybkie:)

jak nagram to dam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
brawo Damnian :) czekam na ta paczke z 3ligowego meczu co pisales ze typek dal postera
ja dzisiaj pierwszy młynek zrobilem ,tez nie taki na maksa pełny ale już na kształt pełnego poszło, filmik nieldugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291




generalnie z dolu ten wsad kosmicznie wygladal:) z wysokich trybun inna perspektywa....koles nad ktorym wsadzil ma 205cm a on 184 jakies...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium