SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263886

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Heh.. Ja gdzieś kiedyś kiedyś przeczytałem, że Carter miał ponad 140cm wyskoku, a Jordan 160cm.. Lałem i leję z tego do tej pory :D

@EDIT: Mario, wydaje mi się, że powodem niskich ocen na konkursach może być fakt, że trzymasz cały czas piłkę w rękach przy niektórych wsadach, zamiast kozłować.

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2011-07-31 21:04:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
poza tym w usa wyskok dosiezny to wyskok z rozbiegu...a wyskok dosiezny powinien byc z miejsca podawany. Czesto jest to mylone i w ogole komedie wychodza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
sołtys jak byś podzielił ćwiczenia co napisałem pare stron wcześniej, bo od jutra chciałbym zacząć nowym planem jechac ;p

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Wyrzuty hantli na rękę/rwanie hantli ze zwisu NA JEDNEJ NODZE (youtube single leg snatch) 3x5
grzbiety
wykroki chodzone 3x8
Wiosłowanie 4x6-8
Podciąganie się przy biurku 3x6-8


Wskakiwanie na łóżko jedną nogą 3x4-6
Pistolety 5x5
Przysiad bułgarski 3x8
brzuch silowo

co do plyometryki to radze uciac cos z kosza i wrzucic te sprinty pod gorke, skoki na jednej nodze w przod, do tylu, na boki (po 20m, oczywiscie z odpoczynkiem miedzy seriami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
dzięki wielki, miejsce do sprintów mam obczajone, ale jak mówiłem, plyo jak nie będzie czasu na granie na streecie ;p

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Soltys co myslisz o wyrzucaniu pilki lekarskiej maksymalnie w gore jako cwiczenie plyo? mysle czy sobie tego nie dorzucic w dzien gdzie mam power clean i martwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
goście z adrenaline tak ćwiczą, jak piszesz Hadzbe, więc chyba działa ;P filmik dobry, widać, że chłopaki wiedzą co jest grane, szacun :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jesli masz power clean - odpusc. Mozna dorzucic w inny dzien, najlepiej typowy plyo, albo przed przysiadami.
Ale nie wiem czy dobrze rozumiem, w gore tzn trzymajac pilke na klatce wypychasz barkami w gore tak? Lepiej by sie sprawdzilo w dal za siebie (jak zaliczenie w szkole)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
chodzi mi o wyrzut z ziemi:) lapiesz na dole i z calej sily w gore....ewnetualnie do tylu. tak jak w szkole mowisz;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium