SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja mam cos motoryke z***ana....jak nie moge zrobic 1 reka na hama z kozla....a moge zrobic windmille z narzutu;/ szit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Filmik mierny - BONUS DUNK - i wyje**ł w tablicę heheh..

Hadzbe - praktyka i jeszcze raz praktyka. Też miałem z tym problemy, nie tylko na wymiarze. Wtedy katowałem i jeszcze katuję z dwóch kroków + naskok i teraz już jakoś wchodzi.

Dzisiaj byłem pograć i z nowości na wymiarze - niecałe 360 z narzutu jedną ręką (jakieś 3/4 obrotu) i 180 tyłem z kozłowania :). Wchodzą mi paki jakoś na 60 % prób, muszę się przyzwyczaić do wyższych obręczy, bo rzadko miałem okazję na nich pograć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
Właśnie skończyłem dynamikę, czuć moc, szkoda, że bark trochę ogranicza ciężary, ale jest dynamicznie robione, a to chyba najważniejsze :)
Hang clean 5 x 3 powtorzenia
Push press 5x5
Martwy ciag (RDL) 5x5
Wspięcia na palce 4 x 20
Muszę dopracowywać technikę, bo większość pierwszy raz robię, ale byle do przodu:)
Purple swoje robi, regeneracja na wysokim poziomie, trening szybki, dynamiczny, a tylko lekko się spociłem, czuję się świeżo... smak lemoniada miodzio, kiedyś miałem winogrono, tragedia była, ale ten jest świetny ;)

Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2011-08-04 20:54:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
w sobote zapodam 2 miarki jack3d przed dunk sesja+czarnego tigera i musi kopac;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
hehe:) ja wymieszałem purple'a z jack3d'em i poszło, aczkolwiek sam jack3d średnio działa, jestem bardzo z purple'a zadowolony.. jeszcze 3 porcje jack3d i wracam do wykończania rhino, wtedy przez kilka msc tylko purple ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jade dzisiaj z dziewczyna na boisko:) bedzie prywatnym kamerzysta;p
zobacze czy bede nad nia dubble upa probowal ale troche sie boje o nia bo chuda,krucha i ma skreone kolano;p wezme karteczke z lista wsadow i bede probowal cus ciekawego stworzyc;p
wiezcorem relacja zapewne:)

360 z narzutu
360 z reki
360 od tablicy
windmill od deski
dunk z podbicia
tylem z reki
dubble up x2
windmill 2ma z narzutu
windmill 2ma z reki
windmill reverse
wlozona pilka przy tablicy
z boku tablicy
360 pod noga reverese z narzutu
elbow in the rim
pod noga z narzutu
dubble up
windmill nad kims

oczywiscie nie zrobie wielu ale proby beda ciekawe;p

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-08-06 12:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
kar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
karta rozpisana na kosz 2,7 czy 2,8 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
na wymiar ale to tylko proby beda;) zrobie z tego moze pare wsadow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
to powodzenia Hadzbe:) kumpel zaraz wpadnie na plyo do mnie, wtedy może na orlika skoczymy coś powsadzać :) może jakiś filmik skleimy, kto wie, bardziej on, niż ja, bo ja to się nie nadaję ;P
edit. przed chwilą powrót... koszykarzem nie będę, to na pewno;) nie całe 3.15 zasięg... niby nie źle, ale jeszcze sporo przede mną ;/



Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2011-08-06 17:45:04
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium