SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263823

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
nie mam gg .. pisz na 511982313 to oddzwonie ..

..a za miesiac ironmario bedzie na******lal z hardcorowym koxu






.. i teraz dylemat czy zrobic wage ze 105 kg zeby wstydu nie bylo ... czy cisnac wyskok i wystartowac w jakis konkursach wsadow w stanach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
O właśnie między innymi chciałem o to zapytać, bo myślałem że znajomy startował w tym samym konkursie(zajął drugie miejsce). Jednak się okazało, że to całkiem inny konkurs FA i Gaspariego.
Będziesz może na Gramy Fair?;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
co to był za konkurs? Opowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
haha albo stejki albo wyskok:D To Mario pimpowałeś na double blascie?!! ja osobiście to 2 wybrałem i z 90 kg wagi zrobiło się 81

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
kurde, graty powietrzny, to Ci się trafiła gratka ;P a mi dziś na rehabilitacji powiedzieli, że żadnego skakania/ćwiczenia na siłowni, grania w siatę itd przez 3 tyg, załamka, akurat teraz, jak wyskok szedł ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1136
soltys może popatrzeć na mój trening na poprzedniej stronce.
Nie wiem czy ułożyłem dobrze kolejność.

będzie to długotrwały i bolesny proces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1266
Jakie stojaki pod przysiady polecacie lub mogą być dobre? Będą pod ławkę i przysiady. Najlepiej, żeby nie za drogie były. Mam 185 cm wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Ja mam podobny wzrost i sam zrobiłem wyspawałem regulowane do 170 cm ale prawde mówiąc mam je na wysokość 150 cm dane i jest ok żeby podnieść i odłożyć. Najlepiej szukać na targach albo samemu kombinować jak ja

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ironmarioo wez roberta na boisko i z nim dunk sesje;D
ja wrocielm od dziewczyny z lubaczowa...poszedlem z nia na orlika najblizszego;p
zrobilem wsad....i zlecialo sie 20dzieci ,,niech Pan zrobi wsada'' ,,widziales?wsada zrobi'' i wogole;p kosze byly miod wymiar...nawet wyzej bo byly wygiete do gory...ale jedna lipa....ciec patrzyl i nie moglem dotykac obreczy praktycznie ani mocniej przywalic;p filmik dam pewnie wieczorem ale to doslownie kilka paczek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no proszę, robisz furorę Hadzbe ;D a ja niby 3-4 tygodnie mam nie ćwiczyć, nie skakać etc, ale chyba się złamię wcześniej, bo nie dam rady tyle bez ruchu ;(

Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2011-08-21 19:01:52
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium