SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263827

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no niestety, czas jest nieubłagany.... nie jeden by chciał mieć tyle jumpa co Ty, mam nadzieję, że i mnie to kiedyś spotka ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Witam jestem tu nowy :D mam pytanie do Was odnosie tego

opłaca się to robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 317
Po wstępie myślałem, że jest to kolejny program z cyklu miliard powtórzeń ćwierćskoków i krzesełko rok... Bez tego wstępu który chyba miał być plyometryką jak sądze, jest to praktycznie to samo co napisane u nas w temacie na 100 stronie. Ten wstęp na filmie to dynamika ale trochę nieudolnie wg mnie, lepiej zastąpić to innymi ćwiczeniami. Dobry plan to ten na 100 stronie i już ! :)

"My old coach used to say - Two points is two points...My old coach couldn't dunk"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
powietrzny skakanie w wieku 37 lat to naprawde duzo osiagniecie, wplyw ma napewno tez ze miales dluga przerwe z tego co pamietam? Bez sztangi bedzie ciezko moim zdaniem zachowac progres, zwlaszcza w dosieznym. Maszyny oslabia tez miesnie korowe co tez moze ujemnie odbic sie na sprawnosci, ale lepszy rydz niz nic. Oby sie udalo osiagnac cel, to najwazniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
z wczorajszego meczu gwaizd nie ja nagrywałem ale miałem przyjemność być w Spodku i naprawde super chłopaczek szybował :)

zdecydowanie najlepszy, szkoda że nie startował jak w poprzedninm sezonie :)



dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1196
Witam czym moge zastapic te cwiczenia
wykroki lub przysiad bulgarski 3 x 8 ?
Ponieważ odczuwam bol po pierwszej serii z tylu uda i tylko w lewej nodze. Mozliwe ze jest to zwykle naciagniecie ale po dobrej rozgrzewce i rozciaganiu od 2 tygodni to samo wiec nie ma sensu narazac sie kontuzją. Robie plan dla poczatkujacego (https://www.sfd.pl/Ćwiczymy_razem_wyskok!__ukladamy/poprawiamy_plany,_odpowiadamy_na_wasze_pytania-t801547.html) dla osoby z duzo iloscia treningow.
Jeszcze jedno pytanie. Czy robic na tym wszystkich cwiczeniach progresje co tydzien czy co dwa tygodnie i o ile procent ?

" What doesn't kill you makes you stronger "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Biedny ma skakane ale cały czas ładuje standard, od kilku lat te same wsady nic nowego nie próbuje. A poziom konkursu wsadów porażka goście się podpalili i próbowali robić BTL 360 itp nieosiągalne dla nich paczki:D, poziom meczu gwiazd no coment...

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
A u mnie d*pa..:/ naderwany mięsień czworogłowy prawego uda, bo jakiś d**** na wczorajszym turnieju musiał się we mnie wbić gdy byłem sam na sam z koszem i nie miał szans by obronić... Spadłem na parkiet tak niefortunnie że kontuzja i pozamiatane... Jutro idę do specjalisty...

Ogólnie to byłem na turnieju i zajęliśmy 4miejsce... Szału nie ma... No ale zanim doznałem kontuzji to takie soczyste paczki szły na bocznych koszach (303cm) że masakra:D Kumpel mi z kozła narzucał a ja z dwóch i jednej ręki :D
no ale teraz sobie "trochę odpocznę"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja wlasnie robie plyo!
pierwsze od wakacji chyba!czuje ze tego mi brakowalo!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
to sprzed 2 tygodniu na strasznych bolach guzowatosci;)
ale mysle ze w ciagu miescsca wroci moj skok;p

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium