SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263907

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
... czyli mowisz ,ze z moja ciezka dupa i duzym bicepsem nadaje sie na koszykarza ?? he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mysle ze to dobry poczatek o ile ciezka dupa jest funkcjonalna - a z tego co wiem to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
... no ta lapcie wyzej wstawiony filmik na zachete .... za 15 lat bede robil to wszystko na wymiarze .. he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
oj oj oj ten ostatni wsad to trochę oszukany jeśli chodzi o wysokość umieszczonej piłki... a szkoda, lecz z drugiej strony, przecież nie można spocząć na laurach w h**j gibki jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ooo Hadzbe :D mój personal trainer :D witam, nie wiedziałem że tu jestes :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5


Witam jestem tu nowy ... Dowiedzialem się o tej stronce od Dythican ...

Do rzeczy .. Gram w kosza jakieś 5 miesięcy po pare h dziennie z kolegą :) i chciałbym się dowiedzieć co mam robić żeby móc robić wsady ?? jakie ćwiczenia itd ? podajcie plan treningowy na siłownie i bez siłowni na domowe zacisze żebym mógł trenować :) Na kosza chodzę na orlik kosz jest na wysokości ok 3.10 nie mieżyłem podam jeszcze dokładniejsze dane .. głownie przez te 5 miesięcy gry ćwiczyłem technikę i żuty za 3 i za 5 z róznej pozycji i nie tylko :p ćwiczyłem też 2-takty, i różne akcje NBA z kolegą podania itp :)

Moję dane to :

>> Wzrost : 174 cm
>> Waga : 64 kg
>> Wiek : 21 lat

Pzrd. Ghost :)

Nap*****lam Salta xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
paczki już dałem, to tak troche wchodząc w temat:
robiłem kiedyś ćwierćskoki, dużo skakałem, jakaś plyometryka, niedawno wszedłem na siłownię przy pomocy forumowego Hadzbe, wyskok poszedł pare grubszych cm w górę, od 2 miesiecy już nic nie robie tylko skaczę, więc wybiegająć nieco w przyszłość- jedynym sposobem na zwiększenie wyskoku będzie kontynuowanie pracy na siłowni czy radzicie coś jeszcze robić hm? ze mnie koks żaden tak jak tu widzę większość pakery wyrzeźbione, szczupłe 70 kg mam, choć nogi nieskromnie powiem ze mam dobrze zbudowane. latem teraz bede mnóstwo skakał, jeśli mialbym cos robić to mysle ze sierpień bym poświęcił, jakieś rady? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja mysle ze Ci soltys(guru tutaj) ulozy cos konkretnego;)
ale napewno bez silowni sie nie obejdzie bo kolejne kg sily zawsze sie przydaja;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, sila maksymalna w 90% jest tym co nie pozwala Ci wyzej skakac. Sily nigdy za wiele, do tego dynamika, plyo niekoniecznie jak duzo grasz/skaczesz.
W jakie dni grasz w kosza? masz dostep do silowni?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium