SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
wyskok zacny, powietrzny ;) co do odżywek, na 99% będzie tak jak z resztą, teraz partie kosa, a za pół roku, jak zarobią trochę dolarów, będzie lipa, tak jak to było z innymi odżywami, ale trzeba się cieszyć z tego, co jest na chwilę obecną ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
przede wszystkim trzeba miec kase na odzywki....a chociazby na dobra diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Witam ponownie :).

Długo się nie odzywałem, próbowałem nadrobić zaległości.. Kiedy dotarłem do przysiadów 3x w tygodniu i graniu 5-6 dni w siatkówkę tygodniowo - wymiękłem i odpadłem. Prawie jak Air Alert na siłowni <lol> :D. Chyba że ktoś robi dziesięć przysiadów z rana, a na treningu gra na ławce. Siady raz w tygodniu w zupełności wystarczy, żeby przebić te 100 cm i więcej - skaczący stąd o tym wiedzą i wystarczy.

Anyway - niecały miesiąc temu skręciłem kostke, jeszcze jest mały ból przy chodzeniu i skakaniu, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej ;). Wyskoku na chwilę obecną na wsadzanie już jest:

Z naskoku - 330-335 cm
Zasięg - 242 cm
Wzrost - 186 cm.

Ogólnie spadku siłowego od świąt nie odczuwam, z dostawienia nogi nadal wsadzę na wymiarze pomimo kilku kilogramów wagi więcej. Najgorzej jest z dynamiką - nie zdążyłem się rozruszać po świętach i skręciłem kostkę przez czyjś d****izm. Kwestia kilku tygodni i będę jak nów :).

Nie udało mi się doczytać, ale mam nadzieję, że z Waszymi kontuzjami jest już znacznie lepiej (być może je już wyleczyliście ;)). Postaram się być już na bierząco ;).

Wszystkiego dobrego w 2012 roku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Dobrze wiedziec ze wszystko zmierza w odpowiednim kierunku Dodaj troche plyo i cwiczen na moc i dynamika wroci.
Ja w poniedzialek planuje isc potruchtac bo juz mnie nosi po 2 tyg bez pilki...zobaczymy co lydka na to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
właśnie Sołtys jak tam łydka? całkowicie odpoczywałeś czy mobilizowałeś ją jakoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Witam słyszałem że ćwiczenia bez odpowiedniej diety to strata czasu moglibyście mi udzielić pomocy co jeść ćwicze około 3 miesiące sprint i wyskok i nadal nie wiem co jeść z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Posiłki zawierające białko przede wszystkim są najważniejsze- ryż, jajka, gorzka czekolada itd, poszukaj sobie na necie i jedz co lubisz, banan też obowiązek, to już sam sobie skomponujesz bo to nie problem, znajdź sobie tabelę wartości kalorycznych i składników energetycznych i znajdziesz co należy :) i potwierdzam , że dieta jest baaaaardzo ważna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Dzięki, tylko ja w tym jestem totalnym lajkiem nie wiem co i jak :< hmm powiadacie a mogą być posiłki typu tuńczyk pierś z kurczaka kasza gryczana płatki z mlekiem. Najgorzej bd z dobraniem tą tabelą wartości kalorycznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
tak, to co napisałeś jaknajbardziej, generalnie źródła białka, oczywiście nie bez przesady, ale zawsze lepiej jak możesz wybrać to np karton mleka niż litr pepsi, rozumiesz ;) spróbuj sobie plan ułożyć i przez jakiś czas w miare możliwości się go trzymaj, a efekty będą lepsze.

To jest wogóle coś co naprawdę jest niepojęte, że wszyscy mówią nam jakie to suple są najlepsze, czego to nie dają, co brać po zachorowaniu, kontuzjach, a nikt nam nie mówi że najważniejsze jest się dobrze odżywiać bo to wpływa na to z czego zbudowany jest nasz organizm i jak funkcjonuje. Dla mnie to niepojęta rzecz jak można się suplementować, koksować róznymi wspomagaczami a jeść byle co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
Maverick, jeśli chodzi o drugą część posta, to się nie zgodzę, bo zawsze wszyscy sprzedawcy/znajomi/trenerzy/na forach powtarzają, że bez diety, suplementów nie ruszać, bo to nie ma sensu, jak sama nazwa wskazuje, sumplementy diety, mają w założeniu wspomagać odżywianie, współgrać z nim. W 90% sukces w sporcie to odpowiednie odżywianie, reszta to trening+talent+suple+zaangażowanie ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium