SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263872

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
albo zarzucac jakos, albo niech koledzy podniosa na plecy...nie musisz robic caly czas przysiadu na maksa...mozesz zrobic np przysiad na 50% obciazenia super dynamicznie i silowo dac np martwy ciag chwytem rwaniowym...tzn przysiad nie musi byc jedynym cwiczeniem do rozwiajania sily maksymalnej. Ja bym tak zrobil.

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2011-05-27 13:25:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2332
Jestem po treningu!
Jak stoję to czuje jak mi nogi drżą ;)
Dałem do pieca ;D

`I believe a can fly

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
..hej chlopaki jak tam postepy ??... ja cisne mocno silowe treningi i dzis regeneracja a jutro sala i zobaczymy postepy ..... natomiast zabija mnie postepami moj mlodszy syn ... ma juz 50 cm wyskoku z miejsca i z 65 z rozbiegu ... wiek - 10 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2332
Ja na razie dosiężnego mam 70 cm i 90 cm z rozbiegu.
Ale dopiero na poważnie zaczynam trenować ;)

`I believe a can fly

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
powietrzny a ile na klate? ;)
trenuje cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Pytanie do Sołtysa. W jakim momencie zakupić pas do ćwiczeń??? Od jakiego % masy ciała narzuconego na sztangę powinno się mieć pas? Czy raczej jeśli nie odczuwam potrzeby to nie kupować? Jak na razie mam 125% masy ciała w przysiadzie ale dziś idę na siłkę i sprawdzę dokładnie. A na wzonsy ze sztangą na plecach jest max 191% masy ciała.

Zmieniony przez - Oziman94 w dniu 2011-05-28 14:29:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Przy wzroście 190 ważysz 68 kg
Same kości i skóra. Ja bym się bał brać 125% przy twoich warunkach. Co do pasa to chyba przy rozwoju siły jest zbędny, jak bijesz swoje rekordy to się przydaje ale do ćwiczenia na codzień zbędny. Tak mi zawsze mówili na siłce bardziej doświadczeni...
Ja po ponad 2 miesiącach biorę ok 150% ciężaru ciała bez pasa, nie czuję żeby był mi do czegoś potrzebny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, jak spokojnie progresujesz, nie robisz maksow to pas nie jest potrzebny...lepiej wzmacniac miesnie korowe (ab wheel rzadzi!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Dzięki. Jak na razie 68 kg ale w wakacje kupuje gainera (dieta 5 mc i 4 kg do przodu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
nie kupuj gainera tylko mykaj do działu dieta, i zacznij więcej jeść !
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium