SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263913

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ze swojego doswiadczenia proponuje CI cos takiego, we czwartek moglbys zrobic jakas dynamike np podrzuty, podskoki ze sztanga itp a w niedziele jak nie bedzie meczu troche sily, przysiad + martwy...plyo napewno nie ma co dodawac w te dni, ewentualnie po treningu/przed mozesz zrobic kilka serii tuck jumps i tyle...Popraw diete, dorzuc witaminki, gainer po treningu, izotonik na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
dzieki Sołtys, mysle ze w czwartek tak zrobie z siłownią, w weekend bedzie ciężej ale jak bede mial wolny dzien pomeczowy to cos tez wcisne

a powiedz mi jeszcze Sołtys tylko- co do gainerów, wziąć ten co kiedys brałem vita fit sfd mass activator? bo nie mam aktualnie za wiele kasy by cos drozszego brac a o ile pamietam to konkretny to suplement jak na tą cenę, sam zadowolony osobiscie po nim bylem, chyba ze polecasz cos lepszego za podobną kwotę :)

Zmieniony przez - Maverick15 w dniu 2011-10-13 19:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak najbardziej polecam, przetestowalem sporo roznych gainerow i nic lepszego za te cene nie znajdziesz, a i drozsze bywaja gorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
a jakiś zbiór witamin polecasz? coś co jednocześnie poprawiło by koncentracje, bo czasami są takie dni że jak wrócę po szkole to ciężko się skupić na treningu :D

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25
razem warto ćwiczyć ja ćwiczę z synem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 430 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9846
Siema, mógłby któryś z zaawansowanych skoczków zerknąć na mój dotychcasowy plan? Zamieściłem go w poście o układaniu wyskoku str.2. Dziękuję za wszelką pomoc, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Dobry jest ten kalkulator na wyskok pisze że na max. ciężar full olimpic squad wycisnę przy moim wyskoku 100kg. Jutro sprawdzę czy to prawda. Wiem że to nie dużo ale przy wadze 67 kg i 190 cm wzrostu to daje jakoś rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
67 przy 190... To anoreksja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291




za pare dni wrzucam filmik na konkurs projectvertical:) 3 wsady:)
to tak na smaka na rozgrzewke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ja widzę 2 wsady, Hadzbe;P co nie zmienia faktu, że wygląda to b.dobrze ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium