SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263892

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291




troszke jeszcze zakwas na klatce ale sie ruszylem:)
pierwsze to 20 kwiecien:)
drugie to dzisiaj po plyo;)
Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-05-29 18:24:08

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-05-29 18:24:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
już tak jadę od jakiegoś czasu, ale jakoś mam taką genetykę kijową;/ no cóż, może w końcu coś ruszy, więcej aero wrzucę, może coś pójdzie ;)

Wrzuć swoją diete do działu odchudzanie a na pewno ktoś Ci doradzi co jest nie tak. Mało prawdopodobne, że pomimo odpowiedniej diety i rozplanowanego treningu waga nie schodzi...

Hadzbe
Zrób zdjęcie z normalnej wysokości które dokładniej pokaże potęgę Twojego jumpa
Takie ujęcie z dołu dodaje ze 20cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
tam gdzie narazie chodze jest szczere pole i nikt ze mna nie chodzi wiec jedyne co zostaje to polozyc telefon na ziemi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
.... jezeli chcecie gainery to patrzecie zeby choc troche z wegli mialy waxy maize ... soltysowi chyba wszyscy zazdroszcza ...chociaz mlode osoby typu ektomorfika nie placa wysokiej kary za stosowanie zlej kary a gainer moim zdaniem jest bledem w zywieniu ...

.. niekoniecznie zwiekszenie bialek w stosunku do wegli zwiekszala metabolizm ale nadwyzka bialak w polaczeniu z tluszczem przy ograniczeniu wegli uszczuplna nasze zapasy tluszczu .. napewno zwieksza metabolizm duza ilosc posilkow w ciagu dnia , zielona i czerwona herbata swietnie rozkreca metabolizm , kawa jest doskonala .. jogging na czczo swietnie rozkreca metabolizm ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
powietrzny apropo WM https://www.sfd.pl/Waxy_Maize__najszybciej_uzupełnia_glikogen........KIT!-t704228.html
bialko samo w sobie potrzebuje duzo kalorii na wchloniecie/rozpad, takze same zwiekszenie ilosc bialka w diecie rozkreca metabolizm. Ogolnie jw napisales wiele czynnikow na to wplywa ale dieta najwazniejsza.
Mi zazdroszcza Ci ktorzy nie mieli takich problemow jak ja. To jest fajna sprawa jak ma sie 40 lat, siedzi w domu i brzuch nie rosnie. Ale jak chce sie miec jakies efekty na silownii to czasami mozna sie wkurzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
witam
pierwszy raz udzielam się w temacie, który uważam za całkiem spoko.


na dobry początek pare paczek ode mnie na wymiarze, legitymuję się wzrostem 178 cm, zasięg stojąc 233 cm



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
witamy
jak potrzebujesz jakis wskazowek - pytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
my sie znamy;p
czyzby z VinceCarter.pl?

baa...napewno;p plan Ci dawalem:D

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-05-29 23:48:01

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-05-29 23:49:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
.. tak jak mowisz soltys ektomorfik ma ciezej z nabraniem masy dlatego wazne jest tutaj dokladne obliczenie zapotrzebowania kcal i dodanie tych 500 kcal i nie ma mozliwosci zeby sie waga nie zwiekszala .... wyobraz sobie ,ze ja w pewnym okresie jadlem prawie 4000 tys kcal dziennie a gdybym wtedy jeszcze biegal, skakal i czesto robil aeroby to bym musial podniesc kcla ... dlatego nie ma w kultursytyce takiego pojecia ,ze robie wszystko prawidlowo i mi nic nie rosnie .... pytanie tylko po co Ci miesnie skoro chcesz wyzej skakac ... jak chcesz oddam Tobie z 5kg ..


... no i co z ta zabawa na niskie kosze ... mlodzi jestescie i Was to nie bawi ?? dawajcie jakies fajne paczki ... ja wlasnei sklejam filmik i mam nadziej ,ze bedzie troche na zachete ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
powietrzny moj organizm potrzebowal widocznie wiecej niz 4tys a moze i wiecej niz 5 tys a ja poprostu nie bylem w staniu juz wiecej jesc. Marnowalem 1,5 godziny na trening koszykowki zamiast siedziec w mcdonaldzie Jak najbardziej zgadzam sie ze przyrost masy to prosta matematyka ale w moim przypadku jesli organizm np zazyczyl sobie 6 tys kalorii a ja poprostu nie mialem kiedy tego w siebie wcisnac to co? Dozylnie mialem walic glukoze podczas snu?
Jak rozmawialismy wczesniej ja chce wysoko skakac ale piorytetem jest koszykowka. Potrzebuje masy miesniowej zeby grac agresywniej, mocniej podawac itp. Malo ktory koszykarz jest chudy, to nie pilka nozna.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium