SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263849

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
czyli mam robic ten trening przez 2 mies, nie zmieniajac nic ? tylko dokladajc ciezar stopniowo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
zgadza sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
okej, dzieki za wskazowki, jak bede uderzal glowa w obrecz to sie odezwe xd a tak na powaznie to odezwe sie jak bede potrzebowal rady, i jak za 2 mies bede potrzebowal nowych cwiczen :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
dzisiaj o 16 ide na orlika walczyc z pod noga z narzutu i dubble upem:)
wszystko to uwiecznie cyfrowka FULL HD 1080p :D yeeeaa:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no to czekamy ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106




źródło: kacpa.pl

no ja wymiękam... gościu jest mocny nie tylko w naskoku al i jedna noga. Jak widać w świecie wsadów na polskiej scenie zrobi furorę...

powietrzny, a te Twoje paczki nie były kurdę złe, szczególnie ta druga, faktycznie sędziowie Cię zdeczka skrzywdzili na tle pozostałych graczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie no slash i chudy jak najbardziej zaslugiwali na dwa pierwsze miejsca chociaz nie pokazali nic nadzwyczajnego moim zdaniem (chudy przeskoczyl nad typem i wsadzil tylem bardzo ladnie)
powietrzny ogolnie proste paczki, zadnych obrotow takze nie wiem gdzie tu nie sprawiedliwosc
koles w czarnej koszulce przeskoczyl 3 osoby takze bardzo ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
a mnie lipiński nadal nie przekonuje, tzn mega uznanie za double uppa, ale nie widać tutaj jakiegoś mega wysokoku, ma poprostu kosmiczne warunki na wsadki skoro 190 cm wzrostu,długie ręce wydaje się mieć, niech dojdzie do tego około metr wyskoku to można szaleć, ja jestem raczej fanem niższych dunkerów, stąd nie wydaje mi się by poziomem zbliżył się kiedykolwiek do choćby Pepy, mimo że młody jest i ma czas, jeśli ciezko bedzie pracował to ma szansę zapisac się na kartach polskiego streetballu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ma warunki na skok wzwyz i moim zdaniem bardzo mozliwe ze kiedys trenowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
sory ze jeszcze raz sie pytam, ale ten trening, bede go wykonywal, ale czy on da mi troche wyskoku, poniewaz teraz, kiedy wakacje sie zaczynaja, mam czas i chce go dobrze spozytkowac, aby byl najwiekszy progres :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium