SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263910

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
zapytaj papryka88 ktoremu polecilem ripped freak i ile zrzucil z naszym treningiem;p;D...duzo;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
a nie stracicie zbyt dużo siły tracąc tyle mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nie mam zamiaru obcinac jakos bialka, moze ciut wegle;) miesa mysle ze nie poleci duzo....mysle;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
za dużo tłuszczu to nie masz. W tych 5-6 kg co chcesz zrzucić większość to będą mięśnie. Wyskok powinien się poprawić, bo na pewno poprawi się stosunek siły do masy. Plus jeszcze poprawa dynamiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
a myślicie że po dymatize dyma-burn xtreme < w sensie że jak skończe puszkę > mogę swobodnie brać tego ripped freak'a ? czy może być za mocny? i samo białko wystarczy czy węgle dodatkowo też jakieś ?

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
tzn waze obecnie jakies 75kg tluszczu mysle max 3kg na calym ciele i to watpie:) ja chyba na pcozatek odpuszcze ripped freaka i wezme cos slabszego np. http://allegro.pl/ultimate-ultra-ripped-90-kaps-ripped-freak-gratis-i2049019469.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
nie no dietę to ja mam dobrą, raczej pomyśle bardziej o wyrzuceniu całkowicie słodyczy i napojów gazowanych oraz jak tylko pogoda pozwoli to bieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
cos mi sie zdaje ze ciezko bedzie zrzucic nawet te 3kg z tego;/
ale zobaczymy...bede cwiczyl w 2 bluzach+ dymatize dyma burn zamowione;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Damian ale zrobiłeś brzuch masakra :D

co do moich 71 kg wagi- pewnie to pomaga przy skakaniu, ale u mnie to tak dzieli się na pół, o ile nogi silne, to góra słabiej jeśli o siłę chodzi, moze podyktowane jest to tym ze mialem w dziecinstwie fatalne zlamanie stawu łokciowego i obligatoryjnie ta ręka jest słabsza co odczuwam na cwiczeniach min sztanga na klatce itp. choć akurat ręce nie są jakoś istotne do wsadek, stad skupiam się tylko od brzucha i pleców w dół, takze miedzy nogami a rekami sa duuuze dysproporcje ale nogi najwazniejsze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Maverick15 wiec jak najbardziej sztangielki wskazane zamiast sztangi na gore ciala
Hadzbe 3kg tluszczu musialbys dobrym koksem robic i to tylko przed zawodami jakimis...to daje 4% tkanke tluszczowa a tego raczej nie da sie zrobic na "sucho" a tym bardziej nie jest to zdrowe dla organizmu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium