SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
.. jesli sie nie klei pila to duzo latwiej zrobic mlynek z narzutu niz z kozla .. na filmiku nie widac z jaka sila robisz ten mlynek bo czym silniej , mocnej i szybciej tym logiczne ,ze latwiej .. i jesli masz juz wiecej niz te 15 lat to po prostu napisze,ze trzeba pierd...lnac konkretnie wtedy jest latwiej ..he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ja sie dopiero ucze na wymiarach robic fajne paczki, sezon byl to zmeczenie nie pozwalało na sztuczki a i dopiero teraz wypracowalem jakis tam poziom że mozna próbować, młynki dopiero 2gi raz probuje więc mam nadzieje ze bedzie to kwestia wylapania tak jak mowisz Powietrzny- techniki szybkości itd. nigdy nie myslalem ze bede mogl wogole probowac robic takie rzeczy ale za sprawa wielu czynnikow i motywacji danej tutaj dzieki wam forumowiczom ambicje rosną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jestem:)
i co chlopaki....2 miejsce. przez moja glupote....
8 osob na konkursie...ocenial nas biedny..sledz...wonder....wszyscy pare prob...
wchodzi damian...narzut...power jedna reka....wscyscy huk....biedny...sledz...wszyscy piateczki;p
no i po 1`rundzie jestem 1szy...goscie dali paki w drugiej rundzie...mysle zrobie cos pewnego i jestem bankowo w finale...dalem tylem z narzutu(windmila na final mialem) prosta pake...spoko przechodze do finalu...i w finale robie windmilla z reki...i co? nie ma finalu!!!!!!!! przegralem z gosciem 2pktami~!!!!w****iony za 1 razem dalem korbe z reki na nieco wyzszym koszu:) wszyscy wiedza chyba kto powinien tam wygrac.... ;p
pozatym prawie nie wystapilem na konkursie(kumple mnie zmusili) tak sie na rozgrzewce ze sledziem i biednym rozgrzalem ze za pare godzin na konkurs ledwo chodzilem;p(normalne dla mnie);) wiec co do biednego...skacze pdoobnie do mnie(max 10cm wyzej)...ale jest wyzszy o pol glowy i ma wiekszy zasieg...ma mega skutecznosc...zrobil windmilla na 6 osobami.i wogole super wsadzal..spudlowal dubble upa:) sledz tez mega technika.... ale nie ustepuje tak bardzo;p wszystko do zrobienia:) na rozgrzewce wypadlo mi pod noga z narzutu!:) mam nadzieje ze kumpel ma to wrzuce. i oto slowa ktore biedny mi powiedzial po konkursie jak przegralem
,,lepiej s*******ic cos trudnego niz wcisnac cos latwego''
BEDE PAMIETAL!:)

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-06-24 18:45:10

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-06-24 18:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ja chce filmik ;<.

Hadzbe - dobre i drugie miejsce, to wciąż nie ostatnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
na 8 osob:) teraz juz sie napewno nie bede bal isc na konkurs;p
nie ma na co patrzec:) ledwo sie od ziemi juz odrywalem z bolu;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no widzisz Hadzbe, mówiłem ;P gratulacje i czekamy na film ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nie ma czego gratulowac:) dalem proste paki jak na mnie. jakbym wiedzial ze nie ma finalu to w 2 probie dalbym windmilla z reki(opanowane fest i MAVERICK SPROBUJ Z REKI) i byloby pozamiatane i 300zl w kieszonce;p a teraz jedziem KUR*** dalej;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
i tak dobrze Hadzbe! przełamałeś pierwsze lody, odrazu 2 miejsce, teraz tylko lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to kto tam startowal jak biedny i sledz oceniali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
najechalo sie chlopakow;)
z 2 ligi troszku..z krakowa..i pare innych lotnikow z okolicy..windmille krecili...360ki z narzutu(na rozgrzewce)w konkursie nic...no ale moje 178cm zrobilo jednak robote:)

ale biedny...jest na co popatrzec...konkurencji nie ma...mega glebokie pompy za 1 razem...windmill nad 6 osobami..7ma wlasciwie bo jeden palil cygara pod nimi;p pod noga...pod noga nad gosciem bylo w obreczy i wylecialo....od tablicy jedna reka ptwornie ladowal...wszystko za 1 razem...widac ze cale zycie robia tylko jedno:) i w pokazie nie ma czasu na pomylki.

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-06-24 22:16:24

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-06-24 22:23:17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium