SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1266
soltys88,
Prosze Cie, ogarnij to ostatni raz :P

Poniedziałek: klatka + triceps
Wtorek: Plecy + biceps
Czwartek: Bary + brzuch
Sobota:
hang clean
push press
+ gora ciala

Niedziela:
jump squat 4x4 30% ciezaru z przysiadu
przysiady 4x5
martwy ciag 3x5
wykroki 2x6

Zmieniony przez - logogon w dniu 2011-09-05 19:48:40

Zmieniony przez - logogon w dniu 2011-09-05 19:48:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Wysyłam swoje playo, jeśli ktoś widzi jakieś błędy przy ćwiczeniach chętnie wprowadze zmiany, dodam że robie też shock lunges no i oczywiscie sprinty przed treningiem


Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wszystko w miare ok, poza ostatnia wysokoscia skrzyni do depth jump, na pewno jest za wysoka

logogon ja czegos nie rozumiem, rozpisywalismy trening na sobote i niedziele bo ponoc tylko wtedy miales czas na silownie a teraz dochodzi pn wt czw? To w koncu jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1266
no sory, ostatnio pozmieniało mi się wszystko i ten plan już będę wykonywał ciągle, sory za kłopot, ale jak możesz to pomóż, już nie będę Cię dręczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dla mnie to nie ma roznicy, chodzi tylko o to zeby Tobie bylo wygodniej. Co i kiedy bedziesz robil poza silownia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1266
2-3 razy chodził na sks w koszykówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1136
no i mam :( od tygodnia bolą mnie biodra, jednak dysplazja wygrywa.
Rozmawiałem dzisiaj z rehabilitantem i powiedział, że mam do wyboru albo przestaję ćwiczyć z jakimkolwiek ciężarem na stojąco albo kule, operacja itd.
A więc jakie ćw. radzicie ?
Rehabilitant powiedział, że mogę robić przysiady ale bez ciężaru oraz ćw na siedząco.

będzie to długotrwały i bolesny proces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
johnpol5 nie do nas takie pytania, sprobuj zglosic sie do innego rehabilitanta, najlepiej takiego co ma doczynienia ze sportowcami. Ogolnie takim ludziom najlepiej mowic zeby zaprzestac sportu i maja czyste rece...Sam tez to slyszalem.

logogon pytalem jeszcze kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 128
siemka!

To mój pierwszy post na tym forum ,więc prsze o wyrozumiałość.

Ostatnio zainteresowałem się poprawą mojego wyskoku. Przez pewien czas ( do maja ) nie będę miał dostępu do siłowni , więc postanowiłem ćwiczyć w domowych warunkach.

Wybrałem ten plan : http://www.jumpomania.ovh.org/trening.html

Proszę o wyrażanie swoich opinii na jego temat. Jestem gotów na zmiane planu , lecz na taki który jest możliwy do wykonania w domowym zaciszu.
Dodam ,że beigam HIIT 2x w tygodniu i ćwiczę wg metody Oliviera Lafaya ( ćwiczenia nóg zastępuje planem na wyskok). Wcześniej uczęszczałem do gimnazjum sportowego i trenowałem boks przez rok.

Z góry dziękuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1266
W poniedziałek, środa i piątek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium