SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263879

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
Nie jest możliwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę zarzut w którym ma tylko 15 kg mniej niz w mc.
Jakie dociąganie? Na 85 kg? Litości
Zresztą wydaje mi się, że nie wiesz o czym mówisz, mogę nie robić ciągów w ogóle, ba mogę nie robić w ogóle najszerszych grzebietu (przez jakiś czas) o ile robie siady dupą do ziemi i tam progresuje ciągi idą spokojnie proporcjonalnie do góry. Każdy ci to powie
__
Sołtys,
Tak uważam to za ściemę, albo ciąg jest niedoszacowany i to grubo, albo mówimy o przysiadach i "przysiadach"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja przez dosc dlugi czas takze mialem mniej w MC niz w przysiadzie. Chociazby ze wzgledu na to ze robilem przysiady i wznosy tulowia, dopiero pozniej zamienilem na MC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
30%? mniej? U mnie w najgorszym przypadku zawsze było 1:1,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
headstrong wez sporo poprawke na to ze to poczatkujacy...wyniki na razie sa dosc niskie, technika tez pewnie pozostawia wiele do zyczenia. Nie ma co porownywac takich osob do zawodowcow.
Co do podrzutu i MC wyniki jak najbardziej moga byc ok, 80% MC podrzucic da sie (znam takie osoby, np 160kg podrzut i 200 MC), bo nie trzeba byc szybkim na dole, wystarczy byc szybkim w "gornej" fazie ruchu.
Co do
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
Jasne zgadzam się, że ciąg nie odzwierciedla albo inaczej nie jest miernikiem mocy w power clean, ale raz piszesz o poziomie zawodowców i że papryka na razie się do nich nie zalicza z drugiej strony porównujesz jego proporcje zarzut/ciąg do tych "zawodowców". Rozumiem Cię papryka może mieć świetną dynamikę itd. i czerpać z tego garściami itd. ale w ciągi 30% mniejsze od siadów nie uwierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
poza tym mi osobiscie szkoda kregoslupa na takie walki w MC jak u Ciebie na filmiku z ostatnimi maksami. Koci grzbiet i dociaganie to tylko szukanie kontuzji i byc moze taka technika kazdy mialby wiecej kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
Wszystko robie bez żadnego bólu. Uważasz że moja technika na ponad 280% masy ciała bez pasa jest kiepska?:D Oczywiście, że nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Poprostu wiem ze i wieksze kozaki pekaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
takich ciągów osobom które większość życia przepracowała na siłowni w pasie toż to samobójstwo. Znam swój organizm na tyle dobrze że wiem na co sobie mogę pozwolić (oby jak mówisz:D).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
MC robię takim ciężarem bo miałem i mam co jakiś czas proplemy z kręgosłupem i nie chce nabawić się poważnej kontuzji, 4 lata temi do sprawności 1,5 roku wracałem na rehabilitacji miałem igły, masaż, pole magnetyczne i jakoś nie uśmiecha mi się do tego wracać. Nic nie muszę robić na wariata, a napewno już nie MC.

Tak to sie kreci!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium