SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263895

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja na wakacje na boks sie zapisalem chce sprobowac czegos nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no proszę, powodzenia Sołtys ;) a ja jutro wracam do klubu, po pół roku, oby nie było tragedii ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tragedii nie bedzie napewno ale tez nie wymagaj od siebie odrazu poziomu mistrza swiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
Witam, zacznę od tego, że od dłuższego czasu próbuję poprawić wyskok. Robiłem jakieś programy treningowe typu SD, AA, czy gregry. Gregry niedawno, ale po 5 tygodniach zero efektu, także odpuściłem. Do SD i AA zraziłem się opiniami, zresztą nie wydaję mi się, że 300 podskoków jest prawidłowym treningiem. Skaczę około 70-80 cm, dokładnie nie wiem, ale spokojnie łapię obręcz na wymiarze. Postanowiłem zakupić sztangę + obciążenie (łącznie wychodzi 80kg max). Znalazłem świetne ćwiczenia jakie mogę wykonywać(oto link: http://www.jump-science.com/2010/08/exercise-videos.html). Mam również atlas w domu, na którym mogę ćwiczyć czworogłowe (obie naraz) i pojedynczo na stojąco dwugłowe. Teraz moja prośba, aby ktoś znający się na rzeczy ułożył mi plan treningowy z tymi ćwiczeniami z podanej wyżej strony. I jeszcze takie pytanie: macie jakieś pomysły na zastąpienie stojaka na sztangę, bo do przysiadów byłaby potrzebna, a tak to muszę najpierw zarzucać na plecy, co niestety ogranicza możliwość wzięcia więcej. Jeżeli nie, to proszę polecić mi jakiś w miarę tani stojak (mam nadzieję, że do 100 zł, bo już na samą sztangę + obciążenie ~500 zł poszło). Pozdrawiam, życzę wysokich lotów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
dla mnie osobiscie obrecz czy ma 3.02 czy 3,05 to traktuje to jako wymiar a tym co dupe zal sciska to bedzie pszeszkadzalo i 0,5 cm tak jak jest pelno komentarzy w roznych filmikach nawet na kanale tfb pelno jest takich co zawsze napisza ,ze kosz jest nie wymiarowy .. dosdkakuje glowa do obreczy , doskakuje na 3,54 ale btl nie moge zrobic ... ale robie winmilla prtaktyvcznie obiojetnie jak sobie rzuce , wchodzi elegancko .... co ciekawe brakuje mi tyle samo z btl co 360 btl ... pod dwoma nogami w obrecz a za plecami w tablice - po prostu brak techniki ... ale teraz mam urlop i poswiece na to cala energie ... ambicje sa wielkie , motywacja jeszcze wieksza a plan taki zeby do konca miesiaca znalezc sie na kanale TFB jako drugi polak ... wydaje mi sie ,ze predzej zrobie dublle up niz zwykle btl

..co do boksu co ja ostatni tydzien boksuje codziennie ... zgubilem chyba ze 3 kg .. szybkosc sie poprawila no i ten wyskok dzis mnie zadziwil ... bo ost tylko silowke robilem + ten boks .... zadnego skakania a tu dzis taka eksplozja ... a co bedzie jak sie rozskacze ....

... trzymnajcie kciuki zeby dobil do 120 cm wyskoku i znalalz sie na kanale TFB .. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
powietrzny nie chodzi o to czy komus zal dupe sciska tylko o fakt ze kosz nie jest wymiarowy.
Mowisz ze pelno jest takich komentarzy, dziwisz sie? Skoro dla Ciebie 3,02 to jest wymiarowy kosz...Fajnie ze jest progress ale jesli chcesz porownywac sie z zawodnikami ze swiata to badz w porzadku. Ja osobiscie tak widze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
To nie żal w dupsko ściska tylko jak mówisz o wymiarze to ma to być wymiar, a nie Twoje "wydzimisie".

Serdecznie życzę Ci żebyś był pokazał TFB że Polacy też mają kopa w nogach, ale... trochę pokory, bo nie po słowach a czynach poznaje się wartość człowieka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
Przepraszam, czy w odpowiednim dziale umieściłem swój post? Jak tak to prosiłbym o odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jarob5 cofnij sie kilka stron wstecz, bylo kilka programow ktore ukladalem...wklej i bedzie korygowac pod Twoje mozliwosci.
Stojakow szukaj na allegro albo w targowisku - ktos pewnie ma na zbyciu.
Odrazu mowie ze atlas Ci sie nie przyda W OGOLE do budowania wyskoku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
Mógłbyś z tych ćwiczeń, które podałem w linku, bo fajnie poglądowo widzę od razu jak robić. Myślisz, że mogę zarzucać 80kg na plecy i dopiero robić przysiady?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium