SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263844

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jest:) nagrany kamera...ale tylko zabawy na 250 bo taki byl kosz
i doslownie ze 2 paki na wymiarze:) jutro powinienem miec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ooo, to podejrzewam, że nie tylko ja czekam :D. Ja muszę zmierzyć jumpa ale nie ma gdzie x.x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
no hadzbe zapodawaj, bo suuusza ostatnio

hmm a co powiecie o butkach Nike shox vision tb?:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Macie tu moje smutne skoki z wtorku.. Nawet nie komentuję.. Jeden z tych dni w którym nic nie wchodzi, nie możesz skoczyć etc. Ubrałem zryte buty i byłem na zakwasie. Następnym razem wrzucę coś lepszego, ale wszyscy coś teraz wrzucają to i ja się dołączę xd.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nike shox vision mialem brac;p
http://nicekicks.wpengine.netdna-cdn.com/files/2009/11/koc-no-14-3.jpg

wiadome czemu;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Naskok fajny, szybki i dynamiczny
Hmmm low rim... czyli ile?

Hehe miałeś? to dlaczego nie wziąłeś?

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2011-04-22 21:02:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
w opisie filmiku ma ze okolo 290:)

p.s cudow sie nie spodziewajcie u mnie na filmiku:) moze z 80cm wyskoku tam osiagalem przy takim wykonczeniu;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042






Zrobiliśmy z kumplami małą zapowiedź filmiku z dunkami na koszu chyba 230 cm <haha> Jarać się !!
PS.Ja to ten w białym.
A ten z over car to Kobas24.



Zmieniony przez - DwightH12 w dniu 2011-04-22 21:32:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30
Nie wierze ze to tutaj wstawiles.. :p Ale sama idea z "over car" byla genialna, nie powiesz ! :)

"I've missed more than 9000 shots in my career. I've lost almost 300 games. 26 times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. And that is why I succeed." - Michael Jordan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hadzbe - ja mam koło 90cm jumpa, a z moich obliczeń wynikało, że na tym filmiku nawet miałem problem 80 wykręcić. Mało tego - wtedy żadna pompka mi nie weszła, a jak pompka to i windmill (który już tam wchodzi :D:D, ale ciężko) i inne cuda ;<.

Dythican - kosz ma +/- 2.90m. Musiałbym zmierzyć jeszcze raz, bo nie pamiętam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium