SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nie mam pytan:) wczoraj ciulowy dzien.
dzisiaj...na koszu dokladnie 305 elegancko:) mimo iz zmeczony to z 1 kroka 2 rekami wsadzalem:) z kozla, od deski, z narzutu itd;) gdyby nie bylo mokrawo i moglbym troszke nabegu wiecej miec czuje ze bylo by mega;) windmill mi wypadl z obreczy;p wrr





Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-06-19 23:36:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678



obiecany filmik, niestety komorka kolegi ale lepszy rydz niz nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
No i ładnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
zdrowy plecak i 36 huhu, mieciutko, takie widac dla Ciebie elementarne wlasciwie paki :) no i młynek na koniec, piekna sprawa, forumowicze brać przykład i sie uczyc od mistrza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dzieki
do konkursu sie nie przygotowywalem w ogole, w sumie nawet nie wiedzialem czy bede startowal takze zrobilem swoje "pewniaki". Wsad od deski widac ze nie robilem dawno bo rozbiegu nie moglem wymierzyc i prawie z miejsca sie wybilem Fajnie ze udalo sie wygrac i nie musialem nad nikim skakac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
śmieszny masz naskok, a raczej nabieg :P bo praktycznie wygląda jakbyś z miejsca ładował no ale to pięknie nie ma wyglądać, bo mimo wszystko skaczesz grubo ponad 100+cm a to jest najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak napisalem wyzej - wsady nie sa wytrenowane stad taki naskok zeby krokow nie pomylic zebym je robil regularnie to pewnie inaczej by to wygladalo
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
... zeby nie bylo ,ze sie czepiam bo tego akurat zazdroszcze - dluuugie lapska masz ... warunki widze do wsadow znakomite wzrost i zasieg ramion spory ale jak dla mnie brakuje w tym wszystkim dynamiki i miekkosci .. przede wszystkim dziwny faktycznie nabieg, taki kompletnie bez dynamiki ... jak chcesz robic paczki w meczu bo z tego co piszesz tylko to Ciebie interesuje to musisz nad tym popracowac ... szczerze to myslalem ,ze napierd... konkretnie a tu te paczki takie delikatne ... duzo pracy przed Toba tak samo jak przed kazdym z nas ...gratuluje wygranej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wlasnie do meczu to przydaje sie lepiej bo tam stoja zawodnicy i nie moge sobie ulozyc nabiegu, robie jeden koziol i gora. Praktycznie kazda z tych paczek zrobie po jednym kozle.
Brakuje dynamiki i miekkosci bo bylem po rozgrywkach grupowych i nie mialem juz sily ani w sumie ochoty na ten konkurs wiec wyszlo jak wyszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
konkursy sa przewaznie po rozgrywkach grupowych i dlatego ja mam ten sam bol bo nie oszukujmy sie ale najlepsi skoczkowie w Polsce nie sa jakimis wybitnymi koszykarzami na ktorych opiera sie gra i maja duzo wiecej sily na konkursach .. ja w Szczecinie po rozgrywkach grupowych mialem juz kompletnie dosc a tu za chwile mial byc konkurs.. dlatego w moim przypadku wygranie konkursu wsadow graniczy z cudem ..he
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium