SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dzieki Maverick. To jest smieszne, bo staram sie dbac o swoje cialo jak nikt inny. Jako jedyny przed treningiem sie rozciagam, jako jedyny po treningu. Zawsze dbam o rozgrzewke, poprawna technike itp itd. Moj organizm moze poprostu nie toleruje granicy 120cm wyskoku...bo nie wiem jak to mozna rozumiec. Jak kiedy pisalem, bede probowal teraz robic krotkie cykle, 3 tyg i przerwa, 3 tyg przerwa. Czytalem ze cykle powyzej 6-8 tyg powoduja wlasnei sztywnosc w wiezadla i miesniach. Zobaczymy jak bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
będzie dobrze sołtys... ja mam w perspektywie możliwość operacji, ale się nie poddaję, trzeba walczyć, póki jest nadzieja;) zdrowia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, mamy tyle lat ze jedyne co naprawde moze przeszkodzic to psychika...Ja po sobie widze ze taka kontuzja jak np dzisiaj najbardziej wplywa nie na lydke ale na psychike...Im wiecej ktos wklada w cos serca tym jest potem gorzej...Oczywiscie nie bede poddawal ale aktualnie nie jest mi do smiechu. I nie tyle co przejmuje sie wymuszona przerwa co ostatnimi 8 tygodniami ciezkiej pracy...No ale nie mozna miec wszystkiego widocznie...I jak to mowi moje ulubione powiedzenie "lepsze to niz kolano"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
zgadzam się z Tobą, i tak jeszcze regeneracja itd w naszym wieku jest niezła, co mają powiedzieć osoby ok czy po 30 itd.... czasem trzeba zrobić krok w tył, żeby zrobić 3 do przodu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co do FBW pod wyskok - nie trzeba ćwiczyć nóg na maksa, do ostatniego poprawnego powtórzenia. Można pocisnąć parę serii przysiadów ze sztangą do 5 powtórzeń bez przetrenowania, a ćwiczenia na moc zrobić przed całym FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
juz nawet pominac przetrenowanie, to gdzie tu swierzosc w ciagu tygodnia? kiedy plyo jak ciagle miesnie zmeczone? A przysiadow nie robic na maksa w ogole to tez slaby pomysl, wyskok to jedno powtorzenie, wiec robienie masowki na nogi to droga na okolo. CUN musi byc pobudzany dosc mocno ciezkimi seriami (nie mowie ze maksujemy co tydzien, ale musi byc raz w tyg b.ciezko) by efekt byl dobry. FBW to fajna sprawa jak ktos dlugo nie cwiczyl albo chodzi na silownie w kratke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brak treningu plyometrycznego to rzeczywiście problem, trzeba być bardzo dobrze wyćwiczonym, żeby upakować 3 dni przysiadów w tygodniu i choćby jedno plyo (o ile to w ogóle jest możliwe). Zobaczę, pocisnę swoim programem parę tygodni i dam znać, jak wrażenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Ja robię teraz 4 tygodnie playo. Od października tylko siłe buduję, a wyskok idzie ale powoli, możę teraz coś z playo ruszy bo ostatni raz świerzość w skakaniu czułem po wakacjach. Jest chwile czasu i mam warunki wymarzone do playo więc muszę skorzystać

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile razy w tygodniu ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
2 dni nogi zgodnie z planem, inne partie w te dni plus jeden dzień na pozostałe partie

Tak to sie kreci!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium