SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263882

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Tu taka mała motywacja, nie wiem czy się przewinęło w starym temacie:



Radzę zwrócić szczególną uwagę na słowa, filmik jest tylko dodatkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78
kolanka?;D brak odczuc znaczy jak na razie, czasami jest taki motyw ze po 30minutach wsadzania jest odczucie galarety w nodze po wybiciu, tak jakbym zle stanal albo cos ale 10minut odpoczynku zimny oklad z mokrego recznika i jazda dalej;DD czekam teraz do czerwca by zaczac juz pelen trening 15tyg a po treningu efekty chociaz zebym zrobil dunka z naskoku na normie to bd latac w oblokach moich wszelakich marzen o koszykowce;D pozyjemy zobaczymy;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Dk360 15 tyg to dwa cykle treningowe wyjda...i mam nadzieje ze myslisz o sztandze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Mała chwila refleksji...
Mijają właśnie 2 lata odkąd zacząłem ćwiczyć wyskok. I dla porównania ile udało mi się wykrzesać z siebie:

Wyniki na kwiecień: -- 2009 ---- 2011
-zasięg ręki: -------- 240cm --- 240cm
-dosiężny: ----------- 56cm ---- 80cm + ~ 24cm
-wyskok z naskoku: --- 57cm ---- 90cm + ~ 33cm
-max wyskoku:--------- 312cm --- 330cm + ~ 18cm

I taka mała ciekawostka:
Właśnie wróciłem z kosza asfaltowego, wysokość obręczy 296cm, na którym zawsze skaczę jakieś 10cm niżej jak na parkiecie na sali/hali... i ku mojemu zaskoczeniu wyniki mierzone na boisku wynosiły:
Dosiężny:
+18cm nad obręcz
(czyli 296+18=314cm...
dodając 10cm z racji że to asfalt, to faktyczny dosiężny powinien wynosić 324-240= 84cm... czyli jest szansa że gdy pójdę w środę na hale zmierzyć wyskok miło się zaskoczę )

Naskok:
+27cm nad obręcz... i tu podobny wynika jak z dosiężnym, też teoretycznie wynik z hali może być w środę większy, z czego okropnie bym się cieszył

Było też parę paczek, z narzutu i z kozłowania. Nawet z dwóch rąk z paru kroków Ogólnie jestem happy co motywuje mnie do dalszej ciężkiej pracy

Hmm muszę sobie zakupić nowe buty do kosza na sale/hale. Aktualnie używam Nike Zoom BB3... Może ktoś poleci jakieś lekkie, wygodne i przeznaczone do skoków buciki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
gratuluje progresu
co do butow ja bede kupowal Nike ZOOM SPEED II LOW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
hmm zobaczę te butki...
soltys, a jaki trening (cykl) siłowy polecasz na zwiększenie siły w przysiadzie i mc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78
o rodzaju treningu to jeszcze mysle ale zapewne silownia wejdzie w gre:) oczekuje zwiekszenie naskoku po cyklu i zapewne dojda do tego jakies witaminki na poprawe regeneracji jak flex albo podobne:) a co do progresu dythican to jestem pod wrazeniem:) 330cm z naskoku to jest to na co czekam;D na razie mam marne 310;p ale poczekamy zobaczymy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ładnie Dythican :). Progressuj dalej ^^.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
przyrost robi wrazenie:)
jeszcze 3 lata i TFB:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hadzbe - filmik? ;>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium