SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263847

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
to jest to Damian, przy takim wzroscie zawsze bedziesz lepszy, i sie nie martw jak oni kreca takie rzeczy, widzialem na zywo Slasha i wogole mnie nie ruszał, bo taki wzrost nie jest czyms co sprawia ze robisz wow, na mnie wrazenie najwieksze robi TDub i Area51 obaj z TFB, bo sa niscy, podobnie jak my.
biedny mlynek nad 7 ludzmi? jak to musialo wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Zapewne nad pochylonymi, ale nie lubię czegoś takiego :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
biedny przy kazdym wsadzie glowa przy obreczy:) doslownie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Nie ma nigdzie filmiku żadnego? Z chęcią bym oglądnął ten konkurs ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
oni na pokazie tak dawali:) w konkursie szalu nie bylo;p
przynajmniej z mojej strony;/ dalem to co daje pewne.
a ze kosze byly pare cm wyzej i czworke mialem do wymiany to mnie juz zabijalo;p

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-06-24 23:12:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291



ciekawsze rzeczy z rozgrzewki bede mial po poniedzialku:)
peace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
fajnie ze jestes z siebie zadowolony, to najwazniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja wiem ze wsady slabiutkie (bo wiem jakie robilem,robie,i jestem w stanie zrobic):) ale to moj 1 raz i musicie wybaczyc ze niewiadomo jakiego kosmosu(na ktory potrzebuje mase prob) nie zrobilem:) ale sie pokazalem.
wiem jak to juz wyglada;p mam nagrana pompke z rozgrzewki np u kumpla na kamerze i mam glowe przy siatce...a na takim konkursie byle jak i nisko wlozylem tylem tak nogi zmiekly;) nawet ten 1 wsad chcialem z daleka sie wybic i wlozyc to mocno ale mialem w glowie mysl BYLE TYLKO WLOZYC....i wlozylem to co moglem i tak jak sie odbilo:)
mam motywacje i jade dalej.

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2011-06-25 00:00:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Samozadowolenie + motywacja to chyba najważniejsze, co można wynieść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Hadzbe ale tak to jest na takich konkursach, malo kto pokazuje swoje 100%, trzeba naprawde tysiace prob danego wsada zeby czuc sie na tyle pewnie zeby nie myslec o pilce tylko akrobacji. Wzrok dziesiatek czy setek osob takze moze robic treme. Ja takze wiem po sobie - na zadnym konkursie nie pokazalem 100% swoich mozliwosci.
Glowa do gory & pocwicz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium