SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263912

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
vegas za 2 tyg .. mialem zrobic 102-103 kg na vegas ale do skakania ciagnie strasznie .. myslalem ze po tej kontuzji bedzie bieda z wyskokiem ale tragedii niet , wiec bez przysiadow podrzutow czy mc ale troche pocisne wyskok jeszcze sprintami i plyo .. w czasie pobytu w usa mam zamiar odwiedzic kolesia w NY i na rucker park powsadzac ..he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
..dzieki za info o soul .. to chyba jednak trzeba do Gory jechac i wygrac z lipkiem bo cos za duzo tych konkursow wygrywa ..he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja jeszcze sie zastanawiam nad lublinem;p zobaczymy;)
no lipek dziczeje fest;p nikt go nie uspokoil narazie;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
Lipek nie do pokonania chyba teraz
Mega plastyczny chłopak. Na gramy fair robił kosmos. 540, mill nade mną i provem na takim luzie że szok, pompka nad provem, mega powery 360 z bounca itd. Próby 360 pod nogą, 360 od krawedzi, mill od krawędzi(niestety tablica na miasteczku krzywa). I do tego niepowtarzalny, lekki styl skakania.
Ma 19 lat a technicznie rozwala wszystkich wg mnie
Szczerze to za każdym razem gdy skakał nie miałem pojęcia co chce zrobić. Repertuar ma kosmiczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
..kazdy jest do pokonania zalezy od dnia ale takie klajniaki po 180 cm maja duzo trudniej ... gdyby bozia dala te pare cm wiecej ... chyba sie stalo w nie tej kolejce co trzeba

..ja na zimowa edycje turnieju Turek ogarne 360 pod noga i 360 lokiec ... trzymajcie mnie za slowo ... chociaz 360 lokiec juz mam na filmiku i wkrotce sie on pojawi

p.s. macie jakies zrodlo o konkursach wsadow w stanach .. jesli tak to bardzo bym poprosil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
jak już będziesz w stanach i będziesz brał udział w konkursach to mała prośba... pozdrów nas przed kamerami :D

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2011-09-02 22:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
przy naskoku lewa prawa 360 pod noga jest do ogarniecia ruch:) ale komus kto sie tylko obraca w prawo jak ja jest niemozliwe a przynajmniej bardzo ciezko.
lipek tez jest gdzie bardzo blisko 360 pod noga. ale do niedawna nie mogles zrobic wogole pod noga:) czyli rozumiem ze weszlo?
a co do konkursow wtanach dobrze by bylo nawiazac z kims kontakt jakims dunkerem:)ewentualnie tfb;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
. nie zrobie na wymiar pod noga bo mam odwrotny naskok czyli musze konczyc lewa reka ktora jest slabsza i wolniejsza z mniejsza koordynacja dlatego tyle samo mi brakuje pod noga i 360 pod noga bo 360 pod noga koncze prawa .. ale tak bylo przed kontuzja ...bo teraz jest ciezko ..dzis pierwszy raz skakalem z rozbiegu i nawet nie doskoczylem na 3,45 a z miejsca dzis skoczylem na 3,35 .. po prostu nie skakalem 3 tyg ale cwiczylem mocno nogi i reszte

... a co powiecie na 360 dwiema pilami .. z miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
360 dwoma pilami z miejsca nie widzialem czegos takiego:) ale trzeba jeszcze te pilki zlapac;p ja tez masa drobnych urazow ostatnio. no ale nic jakies tablety w gebe i ogien;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium