SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
...a czasy sie zmieniaja i wyniki takze ... kiedys mialem trenera koszykowki co wpieral wszystkim ,ze kazdy wysportowany chlopak przy wzroscie 180 pare powinien wkladac pilke do kosza - wtedy uwazali jego za fantaste ..dzis oddaje mu szacunek - mial racje ... gdybym mial taka wiedze jak teraz i mozliwoci 15 lat temu napewno bym skakal ponad 120 cm .... i sprawdza sie na kazdym kroku - gdyby starzy mogli a mlodzi wiedzieli ..hehe

... takze jak soltys pisze 100 cm spokojnie mozne skakac kazdy z Was - jest to tylko kwestia czasu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
..ja mam 36 lat , rodzinne obowiazki , prace , sam remontuje dom po godzinach do tego nauka na studiach ..ledwo znajduje czas na treningi a i udaje mi sie zrobic postepy w glownej mierze duza motywacja i ambicjami ... trzeba uwierzyc w siebie i zawsze wysoko poprzeczke stawiac a po upadku wstac jeszcze silniejszym ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Dlatego m.in. od tego jest to forum - żeby "starzy" pomagali młodym, by Ci mogli pomóc następnemu pokoleniu..

Powietrzny - jak się wczujesz w treningi, skoki etc. to zapomnisz ile masz lat i efekty też będą :)


Swoją drogą, ma ktoś jakieś wieści na temat BoingVERT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
powietrzny nie wiem ile monohydratu jest w crea-bomb ale mam nadzieje ze nie duzo...polecil mi to koles co rowniez gra w kosza mowi ze najlepsza "kreatyna" jaka jadl. Ogolnie same pozytywne opinie na necie, firma trzyma fason od lat ze tak powiem. Cena nie jest wygorowana wiec sprobuje. Jak nie to wroce do sprawdzonego cell pumpa
napisalem mail'a do scitec'a. Pewnie powiedza ze zastrzezona mieszanka, ale sprobowalem.
poza tym scitec ma jeszcze jablczan w fajnej cenie, 350g za <50zl

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2011-05-31 03:14:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
hehe, no, zapewne odpiszą, że zastrzeżona i tyle;) ale trzeba przyznać, że obecnie, scitec jest jednym z pewniejszych producentów obecnie, chociaż czy jakakolwiek firma obecnie nie robi wałów na składach- nie sądzę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
..najlepsza forma kreatyny na rynku jest magnapower .. jablczan moze byc ale to taki sredniak ... dla przykladu monohydrat jest z 10 razy tanszy od magna ... dlatego ja jestem zwolennikiem kupowania suplementow osobno w opak. np po 500g i mieszanie samemu bo producenci zawsze wypisze pare skalnikow napisza , ze to jakis matrix , mieszanka opatentowana i zawsze jest tam tego co najtansze i jakiego wypelniacza ,zeby byla waga - przeciez to jest biznes

kupujac samemu wiesz czym sie suplementujesz ... kiedys jadlem kreatyna w kapsach i co trening dokladalem 5 kg na sztandze i po 10 dniach z 1,5 cm w bicu do tego wysokie cisnienie ... a wiemy ,ze potrzeba czasu zeby kreatyna sie rozkrecila ... sredek byl podsypywany sterydem wiec go szybko odstawilem ale ludzie co to brali zachwalali pod niebiosa ta kreatyna nie zdajac sobie sprawy jaka niebezpieczna substancje brali ... i niech nikt ni episze o kontrolach odzywek ..he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
tylko wiesz powietrzny, to też jest kwestia indywidualna- na jednego mono nie działa wcale, bądź nieodczuwalnie, a drugi zrobi formę życia;) trzeba na sobie samemu spróbować, co działa, a co nie ;) na mnie właśnie mono słabo, tylko wodą podlało, a z kolei jabłczan siłowo super wszedł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
powietrzny najlepsza dla Ciebie, poczytaj opinie na tym forum: https://www.sfd.pl/Olimp__Creatine_Magna_Power-t421256.html
sa baaardzo slabe jak na najlepsza forme...
powietrzny co do "kreatyny na sterydach" ja mam tak zawsze na cell pumpie, niektorzy lepiej reaguja na kreatyne niektorzy gorzej a inni wcale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
od paru dni czytam wszystko w tym temacie i naprawde szacunek dla powietrznego, sołtysa,hadzbe i reszty za niesamowitą wiedzę i chęć dzielenia sie doswiadczeniami z innymi, respekt na maksa :)

ja miałbym takie pytanie z kolei, skoro nic nie robie teraz na siłowni, tylko skacze i gram- jest jakiś suplement ktory moglbym brać do tego? bo wiekszosc ktore wymieniacie to na budowe masy i siły co wiąże się z pracą na siłowni, która ja na sierpień zostawiam, więc jest coś co mógłbym sobie ewentualnie brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Wydaj kasę na bardziej urozmaiconą dietę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium